a16bionic

Złe wiadomości na temat Apple A16 Bionic

Najnowsze doniesienia na temat procesora Apple A16 Bionic, który pojawi się w przyszłorocznych iPhone 14 i iPhone 14 Pro nie ucieszą fanów Apple.

Źródło mówi, że iPhone 14, który dostanie zostać zaprezentowany w przyszłym roku, nie będzie miał procesora wykonanego w technologii 3 nm. Powód? Problemy produkcyjne w Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC).

Apple A16 Bionic

Złe wiadomości na temat Apple A16 Bionic ciekawostki procesor Apple a16, Apple A16 Bionic, Apple, a16 bionic, 3 nm  Najnowsze doniesienia na temat procesora Apple A16 Bionic, który pojawi się w przyszłorocznych iPhone 14 i iPhone 14 Pro nie ucieszą fanów Apple. bateria

TSMC już potwierdziło, że rozpoczęcie masowej produkcji procesorów w 3-nanometrowym procesie produkcyjnym (N3) zostanie opóźnione o około 3-4 miesiące. Oznacza to, że platforma mobilna Apple A16 Bionic będzie produkowana w technologii 4-nanometrowej (N4).

Wcześniejsze informacje mówiły o tym, że Apple nie tylko złożyło zamówienia na chipy 4 nm w Taiwan Semiconductor Manufacturing Company, ale także zarezerwował większość mocy produkcyjnych TSMC do produkcji systemów jednoukładowych 3 nm. Przypuszczalnie produkcja mikroukładów 3-nanometrowych powinna rozpocząć się w drugiej połowie przyszłego roku.

Samsung podobno również stoi przed sporymi wyzwaniami produkcyjnymi związanymi z procesem produkcyjnym 3 nm, dlatego flagowe smartfony południowokoreańskiej firmy, które pojawią się w na początku przyszłego roku, również mogą być wyposażone w procesory 4 nm.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry