aw7 1

Zobacz czego nam Apple nie powiedziało o Watch Series 7

W sieci pojawiły się szczegółowe specyfikacje inteligentnych zegarków Apple Watch Series 7. Waga, procesor, czas pracy baterii jasność ekranu i więcej.

Informacje zostały zaczerpnięte z niektórych wewnętrznych dokumentów firmy. Teraz wiemy więc na przykład, że mniejsza wersja zegarka, w zależności od materiału koperty, waży 32 g (aluminium), 37 g (tytan) lub 42,3 g (stal nierdzewna). Waga większych wersji to odpowiednio 38,8, 45,1 lub 51,5 g.

Ekran Apple Watch Series 7 nadal pokryty jest szkłem Ion-X, a maksymalna jasność to wciąż 1000 cd/m2. Jednocześnie jasność ekranu w trybie Always-On Display sięga 500 cd/m2, czyli o 70% więcej niż w przypadku zegarków poprzedniej generacji.

Specyfikacja Apple Watch Series 7

Zobacz czego nam Apple nie powiedziało o Watch Series 7 ciekawostki specyfikacja apple watch series 7, dane techniczne apple watch series 7, Apple Watch Series 7  W sieci pojawiły się szczegółowe specyfikacje inteligentnych zegarków Apple Watch Series 7. Waga, procesor, czas pracy baterii jasność ekranu i więcej. series7

Jest też potwierdzenie, że zegarek jest wyposażony w czip S7, który jest o 20% szybsza od S5 w Watch SE. Ale nie ma porównania z S6.

Można również zauważyć głośnik jest o 50% głośniejszy niż w Watch SE i urządzenia ma ten sam 18-godzinny czas pracy na baterii i 32 GB pamięci flash, jak w poprzednich modelach.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry