ios16 sterowanie

Zobacz jak działa zdalne sterowanie innymi gadżetami Apple w iOS 16

Jedną z innowacji w iOS 16 jest opcja, która pozwala zdalnie sterować innymi gadżetami Apple, które znajdują się w pobliżu. Zobacz jak działa ta interesująca nowość.

Nowa funkcja umożliwia zdalne uruchamianie niektórych funkcji innych gadżetów. Opcja pojawiła się w jednej z najnowszych aktualizacji testowej wersji oprogramowania i jak na razie pozwala na inicjowanie sterowania tylko z iPhone’a. Zdalne sterowanie gadżetami z iPada nie zadziała.

Jak włączyć zarządzanie urządzeniami w pobliżu

Zobacz jak działa zdalne sterowanie innymi gadżetami Apple w iOS 16 ciekawostki zdalne sterowanie urzadzeniami apple, sterowanie urzadzeniami apple, iOS 16  Jedną z innowacji w iOS 16 jest opcja, która pozwala zdalnie sterować innymi gadżetami Apple, które znajdują się w pobliżu. Zobacz jak działa ta interesująca nowość. ios16beta4 10

Ta opcja znajduje się w sekcji Dostępność. Aby ją aktywować, przejdź do Ustawienia – Dostępność – Steruj pobliskimi urządzeniami. Ta opcja będzie działać na wszystkich urządzeniach z aktualną testową wersją systemu iOS 16, które są w pobliżu. Oczywiście gadżety muszą być zarządzane przez to samo konto Apple ID .

Co możesz zrobić zdalnie z innymi gadżetami?

Zobacz jak działa zdalne sterowanie innymi gadżetami Apple w iOS 16 ciekawostki zdalne sterowanie urzadzeniami apple, sterowanie urzadzeniami apple, iOS 16  Jedną z innowacji w iOS 16 jest opcja, która pozwala zdalnie sterować innymi gadżetami Apple, które znajdują się w pobliżu. Zobacz jak działa ta interesująca nowość. zdalnie

W tej chwili, po połączeniu się z jednym ze swoich gadżetów, dostępne jest menu sześciu akcji:

  • Przejdź do ekranu głównego urządzenia;
  • Uruchomienie Panelu Wielozadaniowego;
  • Otwarcie Centrum Powiadomień;
  • Przejdź do Centrum sterowania;
  • Uruchomienie asystenta głosowego Siri;
  • Menu z dodatkowymi akcjami.

W ostatniej sekcji pięć poprzednich akapitów zostało zduplikowanych z interpretacją tekstu i znajduje się blok do sterowania odtwarzaniem i regulacji głośności. Gdy aktywujesz dowolną z opcji, będziesz mógł zdalnie odblokować gadżet, jeśli był wcześniej zablokowany.

Zobacz jak działa zdalne sterowanie innymi gadżetami Apple w iOS 16 ciekawostki zdalne sterowanie urzadzeniami apple, sterowanie urzadzeniami apple, iOS 16  Jedną z innowacji w iOS 16 jest opcja, która pozwala zdalnie sterować innymi gadżetami Apple, które znajdują się w pobliżu. Zobacz jak działa ta interesująca nowość. ios16 sterowanie 1

Dzwonienie do Siri pozwoli Ci na wykonanie pewnych czynności na pobliskim gadżecie, ale możliwość zdalnego przejścia do ekranu głównego, wywołania centrum powiadomień czy panelu wielozadaniowości wciąż pozostawia kilka pytań.

Jak widzicie powyżej tak działa nowa funkcja mobilnego systemu operacyjnego Apple. Mamy nadzieję, że wraz z ostatecznym wydaniem iOS 16 nowość zyska inne przydatne opcje i pozwoli w pełni kontrolować każdy z pobliskich gadżetów.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top