Zobacz jak wyłączyć powiadomienie o dostępności aktualizacji w macOS poradniki, polecane, ciekawostki powiadomienie o aktualizacji na macos, Mac, jak wyłączyć powiadomienie o aktualizacji na mac, Apple  Należę do tych użytkowników, którzy zawsze aktualizują wszystkie swoje urządzenia do najnowszej wersji oprogramowania. Jednak są też tacy, którym nie zależy na aktualizacjach. highsierra

Zobacz jak wyłączyć powiadomienie o dostępności aktualizacji w macOS

Należę do tych użytkowników, którzy zawsze aktualizują wszystkie swoje urządzenia do najnowszej wersji oprogramowania. Jednak są też tacy, którym nie zależy na aktualizacjach.

Jak wiecie jeśli nie wykonamy aktualizacji system będzie nam ciągle przypominał, że mamy to zrobić wysyłając powiadomienie. Na szczęście można je wyłączyć, ale będziecie do tego potrzebowali Terminala.

Zobacz jak wyłączyć powiadomienie o dostępności aktualizacji w macOS poradniki, polecane, ciekawostki powiadomienie o aktualizacji na macos, Mac, jak wyłączyć powiadomienie o aktualizacji na mac, Apple  Należę do tych użytkowników, którzy zawsze aktualizują wszystkie swoje urządzenia do najnowszej wersji oprogramowania. Jednak są też tacy, którym nie zależy na aktualizacjach. macbook air 2013 3 800x270

Jak wyłączyć powiadomienie o aktualizacji na macOS

  1. Uruchamiamy Terminal za pomocą Spotlight lub z zakładki Aplikacje.
  2. Po pojawieniu się Terminala wpisujemy komendę sudo mv /Library/Bundles/OSXNotification.bundle ~ / Documents /
  3. System operacyjny poprosi nas o hasło, wpisujemy je i zatwierdzamy operację.
  4. Uruchamiamy komputer ponownie.

Po zakończeniu operacji macOS nie będzie wyświetlał powiadomień o dostępności aktualizacji. Nie stracicie możliwości aktualizacji, ale będziecie musieli często odwiedzać Mac App Store, aby sprawdzić czy aktualizacja została wydana.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top