Krystian14.11.2015
Nawigacja Sygic Europe na iOS znów tańsza o połowę

Częste podróże po kraju czy świecie wymagają zdecydowanej pomocy dobrego programu do nawigacji. Nikt nie chce błądzić w końcu po obcym kraju, najlepiej jeszcze w nieznanym języku.

Takiej okazji nie możecie przepuścić jeżeli brakuje Wam na urządzeniu nawigacji. Dziś jedna z kilku nawigacji dostępnych w App Store została przeceniona aż o 50%.

Sygic Europe: GPS Navigation bo o niej mowa tyko teraz kosztuje 19,99€. Nie ma co się oszukiwać, takie promocje zdarzają się rzadko, a blisko 100 zł pieszo nie chodzi. Zapraszamy do pobierania! Normalna cena aplikacji bez promocji to 49,99€.

Sygic Europe - GPS Navigation
Cena: 54,99 zł
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 

@narkoman_
  • raze

    Absolutna kicha! dziś testowałem próbną wersję premium w okolicy którą znam i wiem kiedy i jakie są korki. wyjeżdżając z mojej bocznej uliczki już widziałem korek w prawo a i tak sygic mnie tam kierował. W ogóle trasa prowadziła tylko głównymi (jak typowa nawigacja Garmin, TomTom itp) ulicami nie uwzględniając mniejszych nie zakorkowanych. Usunąłem z iPhone’a. Testowałem porównując do mojego faworyta, aplikacji Waze, której używam nawet w swojej okolicy bo mam na bieżąco aktualizację o natężeniu ruchu od innych użytkowników aplikacji. Mówiąc słowami z komedii: to co dla Sygic’a jest sufitem, dla Waze jest podłogą. Test robiłem w Lodnynie dlatego spodziewałem się o niebo więcej od tak „bardzo popularnej” aplikacji. Dla mnie to brzmi jak artykuł sponsorowany.

  • elroyalo

    kochani, google maps + transfer u lokalnego operatora. innej opcji nie widze na ten moment