Krzysiek Borek25.01.2016
Pierwsze zdjęcia prototypu Galaxy S7 i aparatu BRITECELL

Pozostał niecały miesiąc do oficjalnego debiutu Samsunga Galaxy S7. Jak zwykle, przed targami wiemy już niemal wszystko na jego temat, a ostatnio pojawiły się nawet zdjęcia z linii produkcyjnej.

Jedno ze zdjęć pokazuje szereg modułów jednego z aparatów, które pojawią się w S7 z oznakowaniem modelu SM-G930F, a F1, E1 i inne to prawdopodobnie oznaczenia modułu. W porównaniu do obecnego modelu ten aparat wszystkie łączenia przenosi na bok, podczas gdy w S6 kabel łączeniowy jest umieszczony centralnie.

gsmarena_001

Drugie zdjęcie przedstawia sam sprzęt, w obudowie testowej, dzięki czemu konstrukcja jest prawie rozpoznawalna. Widać czego możemy się spodziewać po liderze rynku mobilnego. Podejrzewam, że sprzęt działa i prowadzone są jego wewnętrzne testy, które nie mogą jeszcze ujawnić jego wyglądu.

gsmarena_002

Nie mam wątpliwości, że to kolejny sprzęt ze stajni Samsunga, pomimo zaklejenia logotypu i braku przycisków funkcyjnych pod wyświetlaczem. Najciekawszym faktem jest sprzęt, którym wykonano zdjęcie S7, jest nim HTC One M7.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • :D

    To nie jest htc one m7 :I a przyciski funkcyjne dobrze widać