Krzysiek Borek07.04.2016
Znamy cenę Meizu M3 Note

Meizu bez wątpienia ma silną serię prawie budżetowych urządzeń mobilnych, a wczoraj dowiedzieliśmy się, ile jedno z nich będzie kosztować.

Plakat promocyjny wskazuje, że M3 Note będzie kosztować 170$ (635 złotych bez podatku/cła).

Jeżeli to prawda, to Xiaomi, Lenovo i LeTV mogą mieć niemały orzech do zgryzienia. Warto wspomnieć, że M3 Note ceną nawiązuje do pierwszej generacji Meizu metal, a jego kolejna generacja również będzie dostępna w przystępnej cenie.

gsmarena_001

Obudowa zostanie wykonana ze stopu aluminium próby 3500, a nie tworzywa sztucznego, a użytkownik będzie obsługiwał sprzęt za pomocą 5,5 – calowego wyświetlacza Full HD. Według ostatnich przecieków wiemy, że jednostką obliczeniową będzie 64 – bitowy MediaTek Helio X10 wspomagany przez 2 lub 3GB RAM, a niewymienne ogniwo będzie mieć pojemność 3500mAh.

Oczywiście, wszystkie informacje mogą nas zaprowadzić w kozi róg, dopiero po oficjalnej prezentacji wszystko się wyjaśni. Najważniejszą zmianą jest dla mnie aluminiowa obudowa i pozbycie się tworzywa sztucznego, dzięki temu sprzęt nawiązuje do wariantu metal i Xiaomi Redmi Note 3.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek