AirPods, baterie MagSafe i inne akcesoria również otrzymają port USB-C ciekawostki USB-C, iPhone 15  Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, powiedział, że urządzenia i akcesoria, takie jak AirPods, akumulatory MagSafe i inne, będą również w przyszłości korzystać z portu USB-C. iPhone USB C 1300x700

AirPods, baterie MagSafe i inne akcesoria również otrzymają port USB-C

Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, powiedział, że urządzenia i akcesoria, takie jak AirPods, akumulatory MagSafe i inne, będą również w przyszłości korzystać z portu USB-C.

Zarówno iPhone, jak i wszystkie wymienione wyżej akcesoria są obecnie wyposażone w opracowane przez Apple złącze Lightning do przewodowego ładowania i/lub przesyłania danych. Przejście na USB-C pozwoliłoby uzyskać bardziej uniwersalny standard łączności i spełnić wymagania organów regulacyjnych.

UE chce na przykład ujednolicić stosowanie portów USB-C, które znajdują się w wielu smartfonach z systemem Android, a nawet w najnowszych MacBookach, iPadach Pro, iPadach Air i iPadach mini.

Akcesoria i urządzenia USB-C firmy Apple miałyby być gotowe na 2023 r., kiedy to spodziewany jest iPhone 15 wyposażony w ten port.

Kuo zasugerował także, że jest jeszcze za wcześnie na wprowadzenie iPhone’a bez portu ze względu na obecne ograniczenia technologii bezprzewodowych i niedojrzałość ekosystemu MagSafe firmy Apple, w którym bezprzewodowe akcesoria są magnetycznie mocowane do iPhone’a.

Czy popierasz stosowanie złącza USB-C nawet w akcesoriach takich jak słuchawki AirPods?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top