iOS 16

iOS 16 będzie zawierał nowy system interakcji

Według Marka Gurmana z Bloomberga, system iOS 16 będzie zawierał nowe sposoby interakcji z systemem i przyniesie kilka odświeżonych aplikacji Apple.

W najnowszym wydaniu swojego Power On Gurman napisał, że choć iOS 16 raczej nie wprowadzi gruntownej zmiany w systemie operacyjnym, to będzie zawierał nowe sposoby interakcji i kilka “odnowionych aplikacji Apple”. Użytkownicy od dawna mają nadzieję, że firma Apple wprowadzi do systemu iOS 16 interaktywne widżety, i być może tak się właśnie stanie. Kilka miesięcy temu w sieci pojawił się zrzut ekranu na którym były widoczne nowe widgety pochodzące rzekomo właśnie z systemu iOS 16. Sceen możecie zobaczyć klikając w to miejsce.

iOS 16 będzie zawierał nowy system interakcji ciekawostki ios 16 wsparcie, ios 16 release date, iOS 16 kiedy, ios 16 beta profile, ios 16 beta kiedy, ios 16 beta, iOS 16  Według Marka Gurmana z Bloomberga, system iOS 16 będzie zawierał nowe sposoby interakcji z systemem i przyniesie kilka odświeżonych aplikacji Apple. iOS16
System iOS 16 firmy Apple

Gurman dodał również, że system watchOS 9 będzie “znaczącą” aktualizacją.

Nie spodziewam się, że Apple zaprezentuje kompletną przebudowę oprogramowania, ale powinny pojawić się duże zmiany w systemie, nowe sposoby interakcji i kilka nowych aplikacji Apple. Nowe funkcje systemu watchOS 9 również będą istotne.

Mark informował wcześniej, że w systemie iOS 16 trwają prace nad udoskonalonym systemem powiadomień oraz nowymi funkcjami śledzenia stanu zdrowia i kondycji fizycznej.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top