airpods

AirPods pomogły w aresztowaniu kilku złodziei

Dzięki parze skradzionych słuchawek AirPods i aplikacji Znajdź, policja była w stanie aresztować dwie osoby powiązane z serią kradzieży samochodów w Bay Area w San Francisco.

Policja w Berkeley aresztowała mężczyznę i kobietę po śledztwie dotyczącym serii włamań do samochodów. Jak wyjaśniło biuro szeryfa hrabstwa Alameda sierżant policji z Oakland użył aplikacji Znajdź w celu zlokalizowania skradzionych AirPods.

AirPods pomogły w aresztowaniu kilku złodziei ciekawostki AirPods  Dzięki parze skradzionych słuchawek AirPods i aplikacji Znajdź, policja była w stanie aresztować dwie osoby powiązane z serią kradzieży samochodów w Bay Area w San Francisco. znajdz

Policjant wykorzystał sygnał AirPods, aby precyzyjnie znaleźć zaparkowany pojazd w okolicy Walgreens. Wewnątrz samochodu znajdowali się mężczyzna i kobieta sprawdzający skradziony towar, jednak szybko zorientowali się, że nadjeżdża policjant i rozpoczął się kilkugodzinny pościg. Pościg prowadził policję przez kilka miast, w tym Oakland, San Leandro, Richmond, Albany i Berkeley. Policja ostatecznie znalazła podejrzanych w Berkeley, po tym jak porzucili Audi, którym się poruszali.

Po raz kolejny Find My okazuje się przydatny w odnajdywaniu skradzionych towarów, a często także złodziei.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top