airpods

AirPods pomogły w aresztowaniu kilku złodziei

Dzięki parze skradzionych słuchawek AirPods i aplikacji Znajdź, policja była w stanie aresztować dwie osoby powiązane z serią kradzieży samochodów w Bay Area w San Francisco.

Policja w Berkeley aresztowała mężczyznę i kobietę po śledztwie dotyczącym serii włamań do samochodów. Jak wyjaśniło biuro szeryfa hrabstwa Alameda sierżant policji z Oakland użył aplikacji Znajdź w celu zlokalizowania skradzionych AirPods.

AirPods pomogły w aresztowaniu kilku złodziei ciekawostki AirPods  Dzięki parze skradzionych słuchawek AirPods i aplikacji Znajdź, policja była w stanie aresztować dwie osoby powiązane z serią kradzieży samochodów w Bay Area w San Francisco. znajdz

Policjant wykorzystał sygnał AirPods, aby precyzyjnie znaleźć zaparkowany pojazd w okolicy Walgreens. Wewnątrz samochodu znajdowali się mężczyzna i kobieta sprawdzający skradziony towar, jednak szybko zorientowali się, że nadjeżdża policjant i rozpoczął się kilkugodzinny pościg. Pościg prowadził policję przez kilka miast, w tym Oakland, San Leandro, Richmond, Albany i Berkeley. Policja ostatecznie znalazła podejrzanych w Berkeley, po tym jak porzucili Audi, którym się poruszali.

Po raz kolejny Find My okazuje się przydatny w odnajdywaniu skradzionych towarów, a często także złodziei.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ram

Ile pamięci RAM ma Twój iPad?

Zastanawiasz się, ile pamięci ma Twój iPad? Apple nie udostępnia tych informacji publicznie, ale szczegóły dotyczące pamięci pojawiają się w sieci zaraz po premierze produktu.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry