AirPods Pro dostępne w wielu kolorach dzięki ColorWare polecane, ciekawostki kolory, ColorWare, AirPods Pro  AirPods Pro miały się pojawić w wielu kolorach, a tymczasem dostępny jest jedynie biały. Na szczęście w Stanach Zjednoczonych jest ColorWare, które sprzedaje nowe bezprzewodowe słuchawki Apple w wielu kolorach. AirPodsPro 2

AirPods Pro dostępne w wielu kolorach dzięki ColorWare

AirPods Pro miały się pojawić w wielu kolorach, a tymczasem dostępny jest jedynie biały. Na szczęście w Stanach Zjednoczonych jest ColorWare, które sprzedaje nowe bezprzewodowe słuchawki Apple w wielu kolorach.

ColorWare jest znane ze sprzedaży wielu produktów w niestandardowych dla producenta kolorach. Pierwsze AirPods też były dostępne w ten sposób, a w przypadku nowego modelu można mieć obie słuchawki w innych kolorach.

AirPods Pro dostępne w wielu kolorach dzięki ColorWare polecane, ciekawostki kolory, ColorWare, AirPods Pro  AirPods Pro miały się pojawić w wielu kolorach, a tymczasem dostępny jest jedynie biały. Na szczęście w Stanach Zjednoczonych jest ColorWare, które sprzedaje nowe bezprzewodowe słuchawki Apple w wielu kolorach. AirPods Pro ColorWare banner 650x279

Dostępne kolory to między innymi czarny, niebieski, żółty, fioletowy. Kolor słuchawek to tylko jedna z opcji, ponieważ obudowa też może zostać poddana zmianie koloru.

Problemem może być cena, bo słuchawki kosztują 389$ w porównaniu do zwykłej ceny AirPods Pro. Cena dotyczy jedynie zmiany koloru słuchawek, za zmianę odcienia obudowy ładującej trzeba wyłożyć dodatkowe 50$, więc całość zamyka się w 439$.

Cena jest wysoka, ale ColorWare za każdym razem przykłada się do swojej pracy. Trzeba jeszcze pamiętać, że czas oczekiwania wynosi od 2 do 3 tygodni.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry