airpods

AirPods Pro uszkodziły bębenki uszne 12-letniego chłopca

AirPods Pro uszkodziły bębenki uszne 12-letniego chłopca. W związku z tym incydentem firma Apple została pozwana. Jak do tego doszło?

Jak się okazuje podczas oglądania filmu na iPhone z AirPods Pro w uszach w pewnym momencie uruchomił się system Amber Alert (system ostrzegania o zaginionym dziecku). Początkowo słuchawki działały na niskim poziomie głośności, ale dźwięk Amber Alert był tak głośny, że uszkodził bębenki uszne dziecka. Po incydencie chłopiec cierpiał na utratę słuchu, nudności, zawroty głowy i szumy uszne. Teraz musi nosić aparat słuchowy.

Stało się to już w 2020 roku, ale jak to często bywa, opinia publiczna dowie się o takich incydentach znacznie później.

AirPods Pro uszkodziły bębenki uszne 12-letniego chłopca ciekawostki AirPods Pro uszkodzily bebenki, AirPods Pro  AirPods Pro uszkodziły bębenki uszne 12-letniego chłopca. W związku z tym incydentem firma Apple została pozwana. Jak do tego doszło? AirPodsPro2

Pozew twierdzi, że Apple wie o „wadliwych” AirPods, które nie wyciszają Amber Alerts. Co więcej, Apple również nie zamieściło ostrzeżenia o potencjalnym problemie, który mogą napotkać użytkownicy.

Pozew przeciwko Apple dotyczy odszkodowania dla chłopca i jego rodziców, którzy są w ogromnym stresie emocjonalnym z powodu zaistniałej sytuacji. Pozew domaga się „odszkodowań karnych w wysokości, która ukarze oskarżonych za ich zachowanie i zniechęci inne firmy technologiczne do angażowania się w takie niewłaściwe postępowanie w przyszłości”.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top