Android 8.1 Oreo dla Mi A1 z paroma problemami ciekawostki Xiaomi, oreo, Mi A1 oreo, Mi A1, Android  Xiaomi wreszcie uporało się z przygotowaniem aktualizacji do Androida 8.1 Oreo dla Mi A1. Nowa wersja oprogramowania wprowadza wiele nowości, ale nie jest pozbawiona błędów. Xiaomi A1

Android 8.1 Oreo dla Mi A1 z paroma problemami

Xiaomi wreszcie uporało się z przygotowaniem aktualizacji do Androida 8.1 Oreo dla Mi A1. Nowa wersja oprogramowania wprowadza wiele nowości, ale nie jest pozbawiona błędów.

Dlatego w tym momencie odradzamy instalację aktualizacji, lepiej poczekać na kolejną i mieć spokój.

Android 8.1 Oreo dla Mi A1 z paroma problemami ciekawostki Xiaomi, oreo, Mi A1 oreo, Mi A1, Android  Xiaomi wreszcie uporało się z przygotowaniem aktualizacji do Androida 8.1 Oreo dla Mi A1. Nowa wersja oprogramowania wprowadza wiele nowości, ale nie jest pozbawiona błędów. Oreo

Po aktualizacji stracicie wszystkie wiadomości SMS w momencie, gdy wyłączycie aplikację za pomocą interfejsu ostatnio używanych aplikacji. Kolejnym problemem jest brak weryfikacji SafetyNET, która sprawdza czy nasze urządzenie ma odblokowany bootloader i zrobionego ROOTa.

Chińczycy się nie popisali i obecnie nie planują wydania kolejnej aktualizacji naprawiającej zaistniałe problemy. Może mieć to związek z nadchodzącą premierą Mi A2, który z pewnością zastąpi Mi A1 w programie Android One. Jeżeli chcecie zaktualizować swojego Mi A1, możecie to zrobić, ale pamiętajcie o wykonaniu kopii zapasowej SMS-ów.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top