iphone15

Aparat iPhone 15 i 15 Plus oczaruje każdego miłośnika fotografii!

Zgodnie z najnowszymi informacjami  iPhone 15 i iPhone 15 Plus, które mają trafić na rynek jeszcze w tym roku, otrzymają, 48-megapikselowy aparat.

Kuo podkreśla, że Apple konsekwentnie pracuje nad ulepszaniem konstrukcji tylnych aparatów swoich urządzeń, co obejmuje nowatorskie czujniki overlay, które mogą zwiększyć ilość światła rejestrowanego przez aparat. W ten sposób, zapewniają wyjątkowo jasne i detaliczne obrazy, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Do osiągnięcia tego celu, Apple musiało pokonać wiele wyzwań, szczególnie te związane z wydajnością nowego przetwornika obrazu CMOS (CIS). Niemniej jednak, udało się to osiągnąć dzięki zdecydowanej rozbudowie mocy produkcyjnych dostawcy – firmy Sony, która zwiększyła swoje możliwości o 100-120%. Takie posunięcie nie tylko pozwoliło na zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania ze strony Apple, ale także miało wpływ na ograniczenie dostaw dla partnerów korzystających z systemu Android.

iPhone 15 i iPhone 15 Plus z 48 Mpx aparatem

Aparat iPhone 15 i 15 Plus oczaruje każdego miłośnika fotografii! ciekawostki jaki aparat ma iPhone 15 plus, iPhone 15 Plus, iPhone 15, aparat w iPhone 15 Plus, aparat w iPhone 15  Zgodnie z najnowszymi informacjami  iPhone 15 i iPhone 15 Plus, które mają trafić na rynek jeszcze w tym roku, otrzymają, 48-megapikselowy aparat. iPhone15

Apple już wcześniej eksperymentowało z 48-megapikselowymi obiektywami, które zadebiutowały w modelach iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max w poprzednim roku. Te telefony mogły wykonywać zdjęcia w formacie ProRAW o rozdzielczości 48 megapikseli, które cechowały się znaczną ilością szczegółów. Z kolei, standardowe wersje iPhone 14 i iPhone 14 Plus korzystały z obiektywów o rozdzielczości 12 megapikseli.

Jeff Pu, inny znany analityk rynku technologicznego z firmy Haitong International Securities z siedzibą w Hongkongu, również w maju wspomniał o nadchodzących 48-megapikselowych obiektywach iPhone 15 i iPhone 15 Plus. Pu sugerował, że nowe smartfony Apple będą wykorzystywały nowy, trójwarstwowy czujnik, który będzie w stanie zarejestrować więcej światła, co przekłada się na wyższą jakość obrazów.

Jeśli te prognozy się sprawdzą, będzie to oznaczało znaczne ulepszenie w kwestii aparatów w porównaniu do standardowych modeli z serii iPhone 14. Widać, że Apple kontynuuje swoją misję, polegającą na dostarczaniu klientom najwyższej jakości zdjęć, niezależnie od warunków, w jakich są one robione. W efekcie, najnowsze iPhone 15 i iPhone 15 Plus wydają się być niezwykle obiecującymi urządzeniami dla miłośników mobilnej fotografii.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 122

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top