Aplikacja "Switch to Android” przeniesie dane z iCloud do Zdjęć Google ciekawostki Switch to Android, jak przeniesc zdjecia z iphone na android, jak przeniesc zdjecia z iPhone na Adnroida, jak przeniesc zdjecia z iPhone, jak przeniesc zdjecia z iOS na Androida  Przygotowywana przez Google aplikacja "Switch to Android" dla systemu iOS może umożliwiać importowanie danych z usługi iCloud bezpośrednio do Zdjęć Google. iCloud

Aplikacja “Switch to Android” przeniesie dane z iCloud do Zdjęć Google

Przygotowywana przez Google aplikacja “Switch to Android” dla systemu iOS może umożliwiać importowanie danych z usługi iCloud bezpośrednio do Zdjęć Google.

Aplikacja “Switch to Android” ułatwi przejście z systemu iOS na system Android użytkownikom, którzy zdecydują się opuścić rodzinę telefonów iPhone. Aplikacja będzie działać przez WiFi i będzie pobierać szereg danych z iPhone’a i przenosić je do smartfonu z systemem Android: kontakty, wiadomości, aplikacje z App Store i Google Play Store oraz inne dane przechowywane lokalnie.

Aplikacja "Switch to Android” przeniesie dane z iCloud do Zdjęć Google ciekawostki Switch to Android, jak przeniesc zdjecia z iphone na android, jak przeniesc zdjecia z iPhone na Adnroida, jak przeniesc zdjecia z iPhone, jak przeniesc zdjecia z iOS na Androida  Przygotowywana przez Google aplikacja "Switch to Android" dla systemu iOS może umożliwiać importowanie danych z usługi iCloud bezpośrednio do Zdjęć Google. zdjecia

Firma Google kontynuuje jednak prace nad tą aplikacją, aby umożliwić dostęp do danych przechowywanych w usłudze iCloud, dzięki czemu zdjęcia i filmy będzie można przenosić z usługi iCloud do Zdjęć Google. Transfer wymaga dostępu do kont Apple i Google, a cała operacja może potrwać nawet tydzień.

Ponadto aplikacja może umożliwiać kopiowanie danych z urządzenia z systemem iOS do urządzenia z systemem Android za pomocą kabla, aby przyspieszyć pracę. Na razie nie wiadomo, kiedy aplikacja zostanie udostępniona.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top