Apple Mixer - ujawniono pierwszą nowość w iPadOS 16? ciekawostki ipados 16, Apple Mixer  Jak donosi Majin Bu, nadchodząca wersja systemu iPadOS (prawdopodobnie iPadOS 16) nie będzie już otwierać aplikacji na pełnym ekranie, jeśli użytkownik korzysta z klawiatury i gładzika/myszy. iPadOS16 1300x700

Apple Mixer – ujawniono pierwszą nowość w iPadOS 16?

Jak donosi Majin Bu, nadchodząca wersja systemu iPadOS (prawdopodobnie iPadOS 16) nie będzie już otwierać aplikacji na pełnym ekranie, jeśli użytkownik korzysta z klawiatury i gładzika/myszy.

Jak podaje Bu aplikacje będą otwierane w małych oknach, co pozwoli użytkownikom wygodnie korzystać z więcej niż jednej na raz.

Byłaby to zatem aktualizacja Split View, który jest nadal zbyt kłopotliwy w zarządzaniu wielozadaniowością. Autor nie ujawnił więcej szczegółów, poza tym, że funkcja ta jest wewnętrznie znana jako “Apple Mixer”.

Przejście z otwierania aplikacji na pełnym ekranie na otwieranie ich w oknach odbywałoby się automatycznie po podłączeniu do iPada klawiatury i gładzika/myszki, z możliwością wyłączenia tej funkcji. Użytkownicy mogą następnie przesuwać położenie okien i znajdować je w tym samym miejscu po ponownym otwarciu aplikacji.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry