App Thinning, czyli funkcja na którą wszyscy czekają pojawi się z opóźnieniem polecane, ciekawostki kiedy App Thinning, jak działa App Thinning, iPhone, iPad, iOS9, iOS 9, dlaczego nie działa App Thinning, co to jest App Thinning, Apple, App Thinning  Jedną z najciekawszych dla mnie funkcji iOS 9 jest ?app thinning?, które zostało wprowadzone w iOS 9 i sprawia, że aplikacje i gry zajmują znacznie mniej miejsca, niż dotychczas. Niestety, nie mam dla was dobrych wiadomości, wprowadzenie funkcji zostało opóźnione ze względu na błąd w iCloud iOS92

App Thinning, czyli funkcja na którą wszyscy czekają pojawi się z opóźnieniem

Jedną z najciekawszych dla mnie funkcji iOS 9 jest ?app thinning?, które zostało wprowadzone w iOS 9 i sprawia, że aplikacje i gry zajmują znacznie mniej miejsca, niż dotychczas. Niestety, nie mam dla was dobrych wiadomości, wprowadzenie funkcji zostało opóźnione ze względu na błąd w iCloud.

App Thinning pozwala programistom piszącym aplikacje na iOStvOS i watchOS ?tworzyć aplikacje, które wykorzystują pełen potencjał urządzenia, zajmując minimalną ilość miejsca w jego pamięci, aby użytkownicy byli w stanie przeprowadzać regularne aktualizacje.? Przynajmniej tak tłumaczy to Apple w instrukcji obsługi w centrum dla programistów.

W skrócie App Thinning pozwala programistom zawrzeć jedynie zasoby w aplikacji dla danego modelu iPhone‘a lub iPada, a nie pobieranie ich dla wszystkich iGadżetów. Przełoży się to również na zaoszczędzenie miejsca na iUrządzeniu.

App Thinning, czyli funkcja na którą wszyscy czekają pojawi się z opóźnieniem polecane, ciekawostki kiedy App Thinning, jak działa App Thinning, iPhone, iPad, iOS9, iOS 9, dlaczego nie działa App Thinning, co to jest App Thinning, Apple, App Thinning  Jedną z najciekawszych dla mnie funkcji iOS 9 jest ?app thinning?, które zostało wprowadzone w iOS 9 i sprawia, że aplikacje i gry zajmują znacznie mniej miejsca, niż dotychczas. Niestety, nie mam dla was dobrych wiadomości, wprowadzenie funkcji zostało opóźnione ze względu na błąd w iCloud iP7

Macie starszego iPhone‘a? Nie będziecie musieli pobierać zasobów dla iPhone‘a 6/6 Plus i 6s/6s Plus, które w przypadku mniejszych wyświetlaczy nie są w ogóle potrzebne. To samo dotyczy API Metal, które nie jest dostępne na starszych modelach smartfonów i tabletów Apple.

Podejrzewam, że Apple stworzyło tę funkcję tylko i wyłącznie dla starszych modeli iUrządzeń i tych z 16Gb pamięci wewnętrznej. Niestety, obecnie nie jest ona dostępna z powodu błędu w iCloud.

Obecnie App Thinning jest niedostępne w iOS 9, wszystko z powodu kwestii mających wpływ na kopie zapasowe utworzone za pośrednictwem iCloud na iOS 9, gdzie niektóre aplikacje przywracają się ze wszystkimi zasobami, a nie dedykowanymi jednemu urządzeniu. – cytat

W praktyce oznacza to, że wykonując kopię zapasową systemu na iPhonie 5S, po przywróceniu jej na iPhonie 6 zasoby aplikacji będą przywrócone jedynie dla poprzedniego modelu. Dopóki Apple nie rozwiąże tego problemu, nie wprowadzi App Thinning.

Apple obiecuje, że wprowadzi tę funkcję, ale obecnie nie wiemy, kiedy to nastąpi.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top