Apple Card działa nawet po wykonaniu Jailbreak iOS 12.4 polecane, ciekawostki jailbreak, iPhone, iOS 12.4, apple card  Apple Card dopiero co zadebiutowało w Stanach Zjednoczonych i początkowo karta miała nie działać na urządzeniach z Jailbreak, ale okazuje się, że jednak można jej używać. AppleCard 3

Apple Card działa nawet po wykonaniu Jailbreak iOS 12.4

Apple Card dopiero co zadebiutowało w Stanach Zjednoczonych i początkowo karta miała nie działać na urządzeniach z Jailbreak, ale okazuje się, że jednak można jej używać.

Okazało się, że wprowadzona niedawno karta nie robi żadnych problemów na urządzeniach mobilnych Apple z iOS 12.4 i Jailbreak. W takiej sytuacji zainteresowani nią użytkownicy mogą ją dla siebie zamówić.

Apple Card działa nawet po wykonaniu Jailbreak iOS 12.4 polecane, ciekawostki jailbreak, iPhone, iOS 12.4, apple card  Apple Card dopiero co zadebiutowało w Stanach Zjednoczonych i początkowo karta miała nie działać na urządzeniach z Jailbreak, ale okazuje się, że jednak można jej używać. Apple Card 162x350

W tej chwili ciężko stwierdzić jak długo karta będzie działać, ponieważ Apple w każdej chwili może zmienić coś na swoich serwerach i ta przestanie działać. W najgorszym wypadku po wykryciu Jailbreak karta zostanie zablokowana, a konto zbanowane.

Na szczęście można użyć wtyczek, które są zdolne zamaskować odblokowanie oprogramowania na waszym urządzeniu, choć nie jest powiedziane, że i z tym Apple sobie nie poradzi.

Jeśli rzeczywiście ktoś zamierza używać karty na odblokowanym urządzeniu, musi się liczyć z tym, że w niedalekiej przyszłości straci tę możliwość.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry