applemusicsing

Apple Music Sing – nowa funkcja dla subskrybentów Apple Music

Apple Music Sing to nową funkcję w „Apple Music”, która pozwala użytkownikom śpiewać ulubione piosenki z przyjaciółmi i rodziną. Co oferuje nowość?

‌Apple Music‌ Sing używa tekstów ‌Apple Music‌ w czasie rzeczywistym. Co oferuje nowość?

Apple Music Sing - nowa funkcja dla subskrybentów Apple Music ciekawostki jak włączyć Apple Music Sing, jak działa Apple Music Sing, co to jest Apple Music Sing, Apple Music Sing  Apple Music Sing to nową funkcję w „Apple Music”, która pozwala użytkownikom śpiewać ulubione piosenki z przyjaciółmi i rodziną. Co oferuje nowość? AppleMusic Sing

  • Regulowane wokale: Użytkownicy mają teraz kontrolę nad poziomem wokalu w piosence. Mogą śpiewać z wokalem oryginalnego wykonawcy lub miksować utwór z milionami utworów z katalogu Apple Music.
  • Teksty w czasie rzeczywistym: Użytkownicy mogą śpiewać swoje ulubione piosenki z animowanymi tekstami, które zmieniają się wraz z rytmem wokalu.
  • Wokale w tle: linie wokalne śpiewane w tym samym czasie mogą być wyświetlane niezależnie od głównego wokalu, aby ułatwić użytkownikom śledzenie.

Wraz z nową funkcją Apple Music będzie również zawierać ponad 50 nowych list odtwarzania. ‌Z nowości będzie można korzystać na iPhone, iPad i nowy Apple TV 4K. Usługa ma być dostępna dla abonentów ‌Apple Music‌ na całym świecie jeszcze w tym miesiącu.

Oczywiście, gdy tylko nowość trafi na nasze urządzenia od razu Was o tym poinformujemy.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top