xiaomi13 2

Data prezentacji Xiaomi 13 ujawniona

Data prezentacji Xiaomi 13 została ujawniona. Informacja pojawiła się na banerach reklamowych na chińskich portalach społecznościowych.

Z tego co widzimy na nowych zrzutach ekranu, które pojawiły się w sieci, prezentacja odbędzie się w Chinach 11 grudnia, pisze Gizmochina . To będzie niedziela, co jest dziwne – zwykle firma wybiera dzień powszedni. Początkowo prezentacja Xiaomi miała odbyć się 1 grudnia, ale została przełożona z powodu śmierci byłego prezydenta Chin Jiang Zemina. W kraju ogłoszono żałobę.

Data prezentacji Xiaomi 13 ujawniona ciekawostki xiaomi 13, Data prezentacji Xiaomi 13  Data prezentacji Xiaomi 13 została ujawniona. Informacja pojawiła się na banerach reklamowych na chińskich portalach społecznościowych. xiaomi13 1

Co ciekawe, wcześniej mówiło się, że prezentacją  odbędzie się 8 grudnia. A może Xiaomi przygotowało tyle nowości, że jednego dnia nie będzie w stanie ich wszyskich zaprezentować? Przekonamy się już za kilka dni.

Na prezentacji powinniśmy zobaczyć nowe smartfony z serii Xiaomi 13 z najnowszymi chipami i firmware MIUI 14, a także inteligentne zegarki Xiaomi Watch S2 , słuchawki Xiaomi Buds 4, nowy flagowy router i inne urządzenia do pracy i rozrywki.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top