Apple naprawiło lukę w zabezpieczeniach XSS iCloud polecane, ciekawostki Wideo, luka w zabezpieczeniach XXS, luka w zabezpieczeniach iCloud, luka w iCloud, błąd iCloud  Według raportów ZDNet, Apple naprawiło lukę w zabezpieczeniach iCloud, która mogła zostać wykorzystana do wysyłania złośliwego oprogramowania do użytkowników komputerów Mac. iCloud 1

Apple naprawiło lukę w zabezpieczeniach XSS iCloud

Według raportów ZDNet, Apple naprawiło lukę w zabezpieczeniach iCloud, która mogła zostać wykorzystana do wysyłania złośliwego oprogramowania do użytkowników komputerów Mac.

Złośliwe oprogramowanie umożliwiło atakującemu osadzenie złośliwego kodu w dokumentach Pages lub Keynote, które następnie można było udostępnić innym. Raport ujawnia, że ??Vishal Bharad, badacz ds. bezpieczeństwa, odkrył problem, ponieważ jest on powiązany z błędem XSS zgłoszonym na icloud.com.

Według Bharada, błąd XSS w icloud.com został znaleziony w kluczowych funkcjach Pages / Keynote domeny iCloud firmy Apple. Badacz ujawnił, że otrzymał 5000 dolarów od producenta iPhone’a za znalezienie i zgłoszenie błędu.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry