Apple nie nadąża z produkcją AirPods Pro polecane, ciekawostki słuchawki, Apple, AirPods Pro  Najnowsze doniesienia dotyczące AirPods Pro mówią o tym, że Apple zwiększyło ich produkcję z 1 miliona do co najmniej 2 milionów urządzeń miesięcznie. AirPodsPro 1 1

Apple nie nadąża z produkcją AirPods Pro

Najnowsze doniesienia dotyczące AirPods Pro mówią o tym, że Apple zwiększyło ich produkcję z 1 miliona do co najmniej 2 milionów urządzeń miesięcznie.

Decyzja o zwiększeniu produkcji została podjęta w związku z bardzo dużym popytem. O tym, że słuchawki sprzedają się jak świeże bułeczki pisał Krzysztof jakiś czas temu. Jeśli chodzi o produkcję, to słuchawki są montowane w chińskiej fabryce Luxshare.

Apple nie nadąża z produkcją AirPods Pro polecane, ciekawostki słuchawki, Apple, AirPods Pro  Najnowsze doniesienia dotyczące AirPods Pro mówią o tym, że Apple zwiększyło ich produkcję z 1 miliona do co najmniej 2 milionów urządzeń miesięcznie. AirPods Pro 2 650x350

W tej chwili czas dostawy AirPods Pro w sklepie internetowym Apple wynosi aż 4 tygodnie! W moim przypadku, gdybym chciał zamówić słuchawki w dniu dzisiejszym, to otrzymałbym je dopiero 2 stycznia 2020 roku.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry