android

Apple po raz pierwszy wyprzedziło producentów Androida

Firma analityczna Counterpoint Research poinformowała, że Apple po raz pierwszy wyprzedziło producentów Androida pod względem zasięgu rynku smartfonów w USA.

Pod koniec czerwca 2022 roku udział iPhone’a przekroczył 50%. Szacunki oparto na “aktywnej bazie zainstalowanej, a nie na dostawach”.

Apple po raz pierwszy wyprzedziło producentów Androida ciekawostki Apple, Android  Firma analityczna Counterpoint Research poinformowała, że Apple po raz pierwszy wyprzedziło producentów Androida pod względem zasięgu rynku smartfonów w USA. iPhone Samsung

Aktywna baza zainstalowana uwzględnia miliony osób przyciągniętych do ekosystemu Apple poprzez rynek używanych telefonów, a także osoby korzystające z iPhone’ów kupionych przed laty.

Eksperci uważają, że pojawienie się taniej wersji iPhone 14 Plus jeszcze bardziej zachęci ludzi do przejścia z Androida na iOS.

Kiedy prezentacja iPhone 14 | iPhone 14 Pro?

Konferencja będzie transmitowana na żywo na swojej stronie internetowej Apple, w serwisie YouTube oraz na Apple TV za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Keynote rozpocznie się 7 września o godzinie 19:00 i oprócz pokazania kilku nagranych wcześniej filmów, odbędzie się w obecności kilku zaproszonych dziennikarzy do Steve Jobs Theatre.

Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj – Apple zaprasza na prezentację iPhone 14 | 14 Pro.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top