ventura

Apple potwierdza: Premiera iPadOS 16 i macOS Ventura opóźniona

Apple potwierdziło wczoraj, że finalne wersje iPadOS 16 i macOS Ventura zostaną wydane w październiku, precyzując poprzedni okres jako “późna jesień”.

Premiera iPadOS 16 została opóźniona przez Apple na początku zeszłego miesiąca, więc system dla iPad nie będzie dostępny wraz z iOS 16, który jak zapewne wiecie zostanie udostępniony już w najbliższy poniedziałek 12 września. Oficjalna lista zmian i nowości w iOS 16 tutaj – iOS 16 – oficjalna i pełna lista zmian.

Apple potwierdza: Premiera iPadOS 16 i macOS Ventura opóźniona ciekawostki macos ventura premiera, kiedy Premiera iPadOS 16, ipadOS 16 premeira, finalna wersja ipados 16  Apple potwierdziło wczoraj, że finalne wersje iPadOS 16 i macOS Ventura zostaną wydane w październiku, precyzując poprzedni okres jako "późna jesień". iPadOS16 4

Opóźnienie premiery iPadOS 16 ma być podobno częściowo spowodowane wdrożeniem Stage Managera, gdyż Apple wciąż wypracowuje pewne błędy. Dzięki temu Apple będzie miało więcej czasu na pracę nad rozwojem systemu iPadOS 16.

macOS Ventura i iPadOS 16.1 powinny pojawić się zaraz po październikowym wydarzeniu, które skupi się na nowych iPadach i Macach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top