iphone14 tapety

Nowe tapety z iPhone 14 i iPhone 14 Pro dostępne do pobrania

Nowe tapety z iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max pojawiły się już w sieci. Możesz pobrać je zupełnie za darmo już teraz.

Jeśli podobają Ci się tapety, które zostały dodane do najnowszych smartfonów firmy Apple, to możesz je pobrać już teraz. Wystarczy, że klikniesz w ten link, a następnie wybierzesz urządzenie i tapetę, którą chcesz ustawić na swoim smartfonie.

 

Nowe tapety z iPhone 14 i iPhone 14 Pro dostępne do pobrania ciekawostki tapety z iPhone 14 pro max, tapety z iPhone 14 pro, tapety z iPhone 14 plus, tapety z iphone 14 do pobrania, tapety z iPhone 14  Nowe tapety z iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max pojawiły się już w sieci. Możesz pobrać je zupełnie za darmo już teraz. ip14 tapety

Więcej o najnowszych gadżetach firmy Apple możecie przeczytać klikając na jeden z poniższych linków.

Dla przypomnienia dodamy, że ceny iPhone 14 w Polsce zaczynają się od 5199 zł za model 14 i kończą na 10499 zł za topowy iPhone 14 Pro Max. Wszystkie modele z tej nowej serii będą dostępne w przedsprzedaży od 9 września, a na półki sklepowe trafią w piątek 16 września 2021 roku. z wyjątkiem modelu 14 Plus, który trafi do sklepów dopiero 7 października.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ram

Ile pamięci RAM ma Twój iPad?

Zastanawiasz się, ile pamięci ma Twój iPad? Apple nie udostępnia tych informacji publicznie, ale szczegóły dotyczące pamięci pojawiają się w sieci zaraz po premierze produktu.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry