Apple pracuje nad nowym ogromnym iPadem ciekawostki ogromny ipad, ipad zakladany na sciane, ipad z uchwytem na sciane, Apple iPad, 15-calowy ipad  Według najnowszych informacji, Apple pracuje nad nowym ogromnym iPadem, którego można będzie zawiesić na ścianie. ipad 1300x700

Apple pracuje nad nowym ogromnym iPadem

Według najnowszych informacji, Apple pracuje nad nowym ogromnym iPadem, którego można będzie zawiesić na ścianie.

Istnieją dowody na to, że nadchodzący iPad z dużym 15-calowym ekranem może być wyposażony w bardzo wydajną platformę sprzętową i będzie mógł działać w połączeniu z głośnikami Apple. Oczekuje się, że z tyłu urządzenie będzie miało wspornik do montażu na ścianie i złącze zasilania. Tak podaje źródło. Jednak po umieszczeniu na ścianie takie ułożenie złącza ładowania raczej nie będzie wygodne.

Apple pracuje nad nowym ogromnym iPadem ciekawostki ogromny ipad, ipad zakladany na sciane, ipad z uchwytem na sciane, Apple iPad, 15-calowy ipad  Według najnowszych informacji, Apple pracuje nad nowym ogromnym iPadem, którego można będzie zawiesić na ścianie. iPadPro 10

Ma to być urządzenie typu „dwa w jednym”, które może służyć jako inteligentny wyświetlacz w domu oraz jako tablet. Urządzenie powinno zostać zaprezentowane za kilka lat, ale nie wiadomo jeszcze, w jakiej cenie zadebiutuje na rynku. Amazon i Google dominują obecnie na rynku inteligentnych głośników z odpowiednio 69% i 25% udziałem w rynku.

Źródło potwierdza, że ​​Apple wypuści w przyszłym roku nowego 11-calowego i 12,9-calowego iPada Pro. Oba będą wyposażone w wyświetlacze mini-LED i będą obsługiwać bezprzewodowe ładowanie Mag-Safe, a także bezprzewodowe ładowanie wsteczne.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top