macstudio

Apple prezentuje Mac Studio z procesorami M2 Max i Ultra

Apple zaprezentowało nową wersję swojego komputera stacjonarnego – Mac Studio, który został wyposażony w procesory M2 Max i M2 Ultra.

Rok po premierze pierwszej generacji tego modelu, firma postanowiła zaktualizować Mac Studio, wprowadzając jeszcze wydajniejsze podzespoły i funkcje.

Nowy Mac Studio zachowuje podobny design i styl do poprzednika, przy czym jego wymiary wynoszą 19 cm szerokości i 9,30 cm wysokości. Apple zależało na tym, aby komputer mógł być łatwo dostosowany do różnych monitorów, w tym do monitora Studio Display. Konstrukcja termiczna Mac Studio została starannie zaprojektowana, obejmując dwustronne otwory wentylacyjne z różnymi kanałami przepływu powietrza oraz ponad 4000 perforacji na tylnej i dolnej części urządzenia.

Mac Studio z procesorami M2 Max i Ultra

Apple prezentuje Mac Studio z procesorami M2 Max i Ultra ciekawostki USB-C, Thunderbolt 4, Studio Display, procesor, porty, pamięć RAM, otwory wentylacyjne, monitor, Mac Studio, m2 ultra, M2 Max, komputer stacjonarny, innowacje, design, Apple  Apple zaprezentowało nową wersję swojego komputera stacjonarnego - Mac Studio, który został wyposażony w procesory M2 Max i M2 Ultra. macstudio 5

Mac Studio wyposażony w procesor M2 Max posiada dwa porty USB-C z przodu, natomiast wersja z procesorem M2 Ultra posiada dwa porty Thunderbolt 4. Apple zdecydowało się również umieścić czytnik kart SD z przodu urządzenia. Oczywiście z tyłu komputera znajduje się także wiele innych portów, w tym 4 porty Thunderbolt 4, 2 porty USB-A, port Ethernet 10 Gb, port HDMI oraz gniazdo audio.

Procesor M2 Max oferuje imponujące 12 rdzeni, a także 30-rdzeniowy układ graficzny, obsługujący aż do 96 GB pamięci RAM. Jest to aż o 25% szybciej niż poprzednia generacja procesora M1 Max. Z kolei procesor M2 Ultra podwaja te już imponujące specyfikacje, oferując 24 rdzenie procesora, 60 rdzeni graficznych i maksymalnie 192 GB pamięci RAM. Najbardziej zaawansowana wersja procesora M2 Ultra posiada aż 76 rdzeni w układzie graficznym.

Nowy Mac Studio w wersji podstawowej będzie dostępny w cenie 1999 USD. Zamówienia w przedsprzedaży rozpoczną się już dzisiaj, a urządzenie będzie dostępne w sprzedaży w przyszłym tygodniu.

Nowy Mac Studio z procesorami M2 Max i M2 Ultra wprowadza szereg znaczących ulepszeń w porównaniu do poprzedniej generacji. Dzięki nowoczesnym podzespołom i zwiększonej wydajności, użytkownicy będą mieli możliwość jeszcze sprawniejszego i bardziej efektywnego korzystania z tego komputera stacjonarnego. Apple, znane z innowacyjnych rozwiązań, kontynuuje rozwój swoich produktów, dostarczając użytkownikom narzędzia o jeszcze większej mocy i funkcjonalności.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 257

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top