wwdc22

Apple przedstawia program WWDC 2022

Firma Apple ujawniła program wydarzeń na WWDC 2022, w tym terminy prezentacji systemu iOS 16, iPadOS 16 i innych nowości programowych.

Na WWDC 2022 pojawią się nowe wersje systemów iOS, iPadOS, macOS, tvOS i watchOS. Przez cały tydzień, począwszy od 6 czerwca, programiści będą mogli bezpośrednio kontaktować się z zespołem inżynierów i projektantów Apple podczas warsztatów i w Cyfrowych Salonikach, gdzie będą mogli uzyskać wskazówki dotyczące tworzenia aplikacji i gier.

WWDC22 rozpocznie się 6 czerwca o godzinie 19:00 EST od przeglądu tegorocznych aktualizacji dla wszystkich platform Apple. To właśnie tego wieczoru zobaczymy po raz pierwszy systemy iOS 16, iPadOS 16, tvOS 16, watchOS 9 i macOS 13. Inauguracyjny keynote można śledzić na stronie apple.com w aplikacji Apple Developer, w aplikacji Apple TV oraz w serwisie YouTube.

Apple przedstawia program WWDC 2022 ciekawostki wwdc 2022, program WWDC 2022, prezentacja ios 16, kiedy preznetacja iOS 16, kiedy prezentacja ipados 16, kiedy ios 16 beta 1, co na wwdc 2022  Firma Apple ujawniła program wydarzeń na WWDC 2022, w tym terminy prezentacji systemu iOS 16, iPadOS 16 i innych nowości programowych. wwdc2022 1

O godz. 23:00 EST programiści dowiedzą się, jak tworzyć aplikacje w ramach Platforms State of the Union, czyli szczegółowego omówienia nowej gamy narzędzi, technologii i innowacji, które pojawią się na wszystkich platformach Apple. Przebieg konferencji Platforms State of the Union będzie można oglądać w aplikacji Apple Developer i w witrynie internetowej.

7 czerwca o godzinie 2 w nocy poznamy zwycięzców konkursu Apple Design Awards. Nagrody te są wyrazem uznania dla kunsztu, umiejętności, kreatywności i wiedzy technicznej programistów Apple. Ceremonia wręczenia nagród Apple Design Awards będzie transmitowana w aplikacji Apple Developer i w witrynie internetowej.

Następnie Apple zaoferuje 150 szczegółowych sesji wideo, które umożliwią poznanie sposobów tworzenia aplikacji nowej generacji. Członkowie Apple Developer Program i Apple Developer Enterprise Program, a także zwycięzcy i zdobywcy drugiego miejsca w Swift Student Challenge 2022 mogą zarezerwować sesję indywidualną z zespołami Apple, aby uzyskać wskazówki dotyczące wdrażania najnowszych technologii, stosowania najlepszych praktyk i projektowania własnych aplikacji.

Począwszy od 7 czerwca, nagrania wideo z sesji będą codziennie publikowane w aplikacji oraz w witrynie Apple Developer.

Oprócz warsztatów i sesji konsultacyjnych, przez cały tydzień inżynierowie i projektanci Apple będą prowadzić szereg działań w cyfrowych salonach, w których programiści będą mogli wziąć udział w dyskusjach technicznych, uzyskać odpowiedzi na pytania i nawiązać kontakty ze społecznością. Działania obejmują wyzwania programistyczne lub projektowe, sesje pytań i odpowiedzi oraz spotkania z osobami, które przedstawiły prezentacje.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry