Apple Store działa teraz tylko z nowszymi wersjami iOS i iPadOS ciekawostki dlaczego Apple Store nie działa, Apple Store na iPhone nie działa, Apple Store, aplikacja Apple Store na iPhone  Firma Apple zaktualizowała aplikację Apple Store do wersji 5.14. Zmiany niestety nie ucieszą osoby korzystające ze starszych wersji iOS i iPadOS. AppleStore 1300x700

Apple Store działa teraz tylko z nowszymi wersjami iOS i iPadOS

Firma Apple zaktualizowała aplikację Apple Store do wersji 5.14. Zmiany niestety nie ucieszą osoby korzystające ze starszych wersji iOS i iPadOS.

Jak się okazuje główną innowacją jest to, że teraz aplikacja sprawdza wersję systemu operacyjnego używanego na smartfonie lub tablecie i odmawia pracy, jeśli platforma jest nieaktualna.

Aplikacja utraciła wsparcie dla iOS i iPadOS w wersji 13.x i starszych. Do poprawnego działa apki konieczne jest pojadanie systemu iOS, iPadOS w wersji 14 lub nowszej. Zatem, od teraz, aby kontynuować korzystanie z wirtualnego sklepu z produktami giganta z Cupertino, musisz zaktualizować system operacyjny na swoim urządzeniu (jeśli to możliwe).

Apple Store działa teraz tylko z nowszymi wersjami iOS i iPadOS ciekawostki dlaczego Apple Store nie działa, Apple Store na iPhone nie działa, Apple Store, aplikacja Apple Store na iPhone  Firma Apple zaktualizowała aplikację Apple Store do wersji 5.14. Zmiany niestety nie ucieszą osoby korzystające ze starszych wersji iOS i iPadOS. New AppleStore

Dla przypomnienia dodamy, że w aplikacji Apple Store możesz kupić różne urządzenia takie jak iPhone 13 Pro lub akcesoria Apple. Wirtualny sklep giganta z Cupertino działa także bez problemu w Polsce.

Pamiętajcie aby nie mylić sklepu z urządzeniami z App Store, czyli ze sklepem, w którym można kupować aplikacje, gry. Wiele osób myśli, że są to te same rzeczy, ale nie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top