iphone

Apple testuje wyświetlacz e-ink dla składanych iPhone’ów i iPadów

Według analityka Ming-Chi Kuo, firma Apple testuje technologię kolorowych wyświetlaczy e-ink, aby zastosować ją w przyszłych składanych urządzeniach, takich jak iPhone czy iPad.

Na Twitterze Kuo stwierdził, że wyświetlacz e-ink firmy Apple mógłby być używany jako najbardziej zewnętrzny ekran w składanym urządzeniu, podczas gdy większy, składany wyświetlacz wykorzystywałby bardziej zaawansowaną technologię wyświetlania.

Kuo wyjaśnił, że kolorowe wyświetlacze e-ink będą znacznie bardziej energooszczędne niż inne formy technologii wyświetlania.

Apple testuje wyświetlacz e-ink dla składanych iPhone'ów i iPadów ciekawostki składany iPad, skladany iPhone  Według analityka Ming-Chi Kuo, firma Apple testuje technologię kolorowych wyświetlaczy e-ink, aby zastosować ją w przyszłych składanych urządzeniach, takich jak iPhone czy iPad. skl1
Składany iPhone

Pierwsze składane urządzenie o przekątnej 9 cali może pojawić się w 2025 r. Kuo uważa, że na początku Apple skoncentruje się na urządzeniach średniej wielkości (iPad?), następnie na urządzeniach z większymi wyświetlaczami (MacBook?), po czym rozszerzy linię produktów o mniejsze modele, takie jak iPhone.

A co Wy o tym sądzicie? Uważacie, że potrzebny jest w ogóle taki składany iPhone? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top