Apple TV+

Apple TV+ za darmo na 2 miesiące. Promocja ograniczona czasowo!

Dzisiaj w Apple TV+ miała miejsce premiera filmu Emancypacja z Willem Smithem. Aby uczcić premierę serwis oferuje 2 miesiące darmowego dostępu do usługi.

Aby uczcić premierę filmu firma Apple przygotowała dla osób, którzy nie posiadają subskrypcji 2 miesiące darmowego dostępu do usługi. Link pozwalający skorzystać z promocji znajdziecie na dole wpisu.

Emancypacja to jedno z największych dotychczasowych przedsięwzięć filmowych Apple, które nabyło projekt w 2020 roku w ramach transakcji wartej ponad 100 milionów dolarów. Aktor Will Smith wcześniej odmówił nakręcenia “filmu o niewolnikach”, ale powiedział, że przyjął główną rolę w tym projekcie, ponieważ skupia się on na “historii o wolności”. W filmie Smith gra niewolnika, który podejmuje się niebezpiecznej i wyczerpującej ucieczki z niewoli. Zostaje później sfotografowany i staje się twarzą rosnącego ruchu emancypacyjnego.

W wyreżyserowanym przez Antoine’a Fuqua filmie “Emancypacja” w roli głównej występuje Will Smith u boku Bena Fostera i Charmaine Bingwa. Na potrzeby filmu reżyser zdecydował się na użycie mocno zdesaturowanej palety barw, zbliżając się do czarno-białego wyglądu.

Jeśli nie masz jeszcze subskrypcji Apple TV+ kliknij w ten link  i uzyskaj darmowy 2 miesięcznym dostęp do usługi. Skorzystać z promocji można do 14 stycznia 2023 roku.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top