developer

Apple uaktualniło aplikację Apple Developer

Firma Apple przygotowuje się do rozpoczynającej się za niecałe dwa tygodnie konferencji Worldwide Developers Conference, uaktualniając aplikację Apple Developer o informacje dotyczące tego wydarzenia.

Aplikacja Apple Developer zawiera szczegóły dotyczące sesji wideo, Digital Lounge, informacji związanych z kodowaniem i innych wydarzeń związanych z WWDC 2022, umożliwiając programistom rejestrację udziału w wydarzeniu bezpośrednio w aplikacji.

Apple uaktualniło aplikację Apple Developer ciekawostki Apple Developer  Firma Apple przygotowuje się do rozpoczynającej się za niecałe dwa tygodnie konferencji Worldwide Developers Conference, uaktualniając aplikację Apple Developer o informacje dotyczące tego wydarzenia. Apple Developer

Programiści będą mogli wspólnie oglądać materiały z konferencji WWDC przez FaceTime, korzystając z funkcji SharePlay, która została dodana do aplikacji Apple Developer. Są to wszystkie nowe funkcje w najnowszej wersji:

  • Zapisz się na interaktywne zajęcia, takie jak Digital Lounges i laboratoria, bezpośrednio w aplikacji dla programistów.
  • Oglądaj filmy z innymi programistami, korzystając z SharePlay.
  • Zmodernizowano wyszukiwanie, aby było szersze i obsługiwało cytowane frazy.
  • Dodano więcej skrótów klawiaturowych dla systemu iPadOS.

Aplikację Apple Developer można pobrać bezpłatnie z App Store na iPhone’a, iPada i Maca.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top