yeedi 1

Podaruj mamie czas z yeedi vac 2 pro

Dzień Matki to szczególne święto w kalendarzu. Jest to ten moment, kiedy szczególnie pragniemy sprawić swojej mamie przyjemność, lub ulżyć w jej codziennych sprawach.

Chociaż już minęły te czasy, gdy to prawie wyłącznie kobiety zajmowały się utrzymaniem porządku w domu, to jednak w dalszym ciągu te obowiązki w dużej mierze spoczywają na ich barkach i dlatego myśląc o tym jaki najlepiej sprawić prezent mamie, warto pomyśleć o produkcie, który z pewnością sprawi przyjemność a jednocześnie ułatwi utrzymanie porządku w domu. Takim produktem jest najnowszy robot sprzątający marki yeedi  vac 2 pro, którego premiera na rynku miała miejsce w kwietniu tego roku.

Roboty yeedi zyskały już dużą popularność w Polsce z uwagi na doskonałe wykończenie, świetną funkcjonalność i co nie jest bez znaczenia, bardzo atrakcyjne ceny.

Najnowsze dziecko yeedi vac 2 pro, ma te wszystkie zalety, a dodatkowo oferuje szereg nowych funkcji, dotychczas dostępnych tylko w znacznie droższych urządzeniach.

Podaruj mamie czas z yeedi vac 2 pro ciekawostki yeedi vac 2 pro, yeedi  Dzień Matki to szczególne święto w kalendarzu. Jest to ten moment, kiedy szczególnie pragniemy sprawić swojej mamie przyjemność, lub ulżyć w jej codziennych sprawach. yeedi2pro

Jest to bardzo wydajny robot odkurzający, zawierający oscylacyjny system szorowania , naśladujący ruchy, które wykonujemy podczas ręcznego sprzątania. Oscylacyjny system mopowania yeedi vac 2 pro porusza się tam i z powrotem 480 razy na minutę, imitując ręczny mop i z łatwością poradzić sobie z różnymi uporczywymi plamami. Większa powierzchnia styku z podłogą oraz duża amplituda wibracji sprawiają, że ten robot doskonale radzi sobie z dokładnym czyszczeniem różnych twardych podłóg.

Podaruj mamie czas z yeedi vac 2 pro ciekawostki yeedi vac 2 pro, yeedi  Dzień Matki to szczególne święto w kalendarzu. Jest to ten moment, kiedy szczególnie pragniemy sprawić swojej mamie przyjemność, lub ulżyć w jej codziennych sprawach. yeedi2pro 1

Moc ssania 3000Pa sprawia, że pomimo okrągłego kształtu, vac 2 pro wyciąga kurz z każdego zakamarka.
Jest też pionierem w wykorzystaniu technologii omijania przeszkód 3D. Czujnik światła 3D w yeedi vac 2 pro tworzą płynne skany i mogą wykrywać i identyfikować przeszkody 10 razy lepiej niż poprzednie modele, oparte na technologii podczerwieni.  Dzięki temu robot nie uderza w żadne przeszkody, omija wszystko na swojej drodze i nie ma potrzeby wcześniejszego uprzątnięcia rzeczy z podłogi.

Podaruj mamie czas z yeedi vac 2 pro ciekawostki yeedi vac 2 pro, yeedi  Dzień Matki to szczególne święto w kalendarzu. Jest to ten moment, kiedy szczególnie pragniemy sprawić swojej mamie przyjemność, lub ulżyć w jej codziennych sprawach. yeedi3

Inteligentna technologia mapowania wizualnego w połączeniu z zaawansowanym czujnikiem ruchu połogi umożliwia zbudowanie dokładnej mapy domu, po której robot będzie się przemieszczał nie pozostawiając tzw. martwych stref.

Mama jest tylko jedna i zasługuje na to co najlepsze. Nie ma nic ważniejszego i cenniejszego niż wspólne spędzanie czasu, podczas gdy „inni” sprzątają dla Ciebie.

Więcej szczegółów na temat yeedi vac 2 pro można znaleźć na stronie oficjalnego sklepu yeedi na Allegro, oraz na stronie yeedi.com.

Z okazji Dnia Matki yeedi przygotował specjalną ofertę rabatową na swoje produkty ważną w dniach 23-29.05.2022:

Gorąco polecamy!

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry