homepod

Apple udostępnia HomePodOS 17. Co nowego?

Firma Apple wydała dziś także aktualizację oprogramowania dla swoich inteligentnych głośników HomePod i HomePod mini, HomePodOS 17.

Zbiegło się to z premierą innych systemów operacyjnych od Apple, takich jak iOS 17, iPadOS 17, watchOS 10 oraz tvOS 17. Najnowsza aktualizacja przynosi szereg innowacji i usprawnień, które mogą być szczególnie interesujące dla użytkowników tych urządzeń.

Co nowego w systemie HomePodOS 17

Jedną z kluczowych nowości jest możliwość sterowania muzyką z aplikacji innych firm, takich jak Spotify, za pośrednictwem asystenta głosowego Siri. Do tej pory, funkcjonalność ta była ograniczona głównie do usług Apple Music. Teraz, po połączeniu z urządzeniem działającym na systemie iOS 17 lub iPadOS 17, użytkownik może za pomocą Siri zarządzać odtwarzaniem muzyki w aplikacjach zewnętrznych. To rozwiązanie jest odpowiedzią na długo oczekiwaną potrzebę wielu użytkowników, którzy chcieli korzystać z różnorodnych źródeł muzycznych.

Apple udostępnia HomePodOS 17. Co nowego? ciekawostki homepod10 17, HomePod, co nowego w wersji 17 dla homepod  Firma Apple wydała dziś także aktualizację oprogramowania dla swoich inteligentnych głośników HomePod i HomePod mini, HomePodOS 17. homepod 1

Kolejną nowością są udoskonalone elementy sterujące połączeniami telefonicznymi. Aktualizacja wprowadza nowe funkcje do zarządzania wyciszaniem i wyłączaniem wyciszenia połączeń, co pozwala na bardziej komfortową komunikację za pośrednictwem HomePodów.

Zaktualizowane oprogramowanie zawiera także nowy tryb audio dla HomePod 2, zoptymalizowany specjalnie do współpracy z Apple TV 4K. Ten tryb skupia się na podniesieniu jakości dialogów i wokalu w odtwarzanych treściach, co jest szczególnie przydatne podczas oglądania filmów czy seriali.

Zainstalować najnowszą wersję oprogramowania można na dwa sposoby. Jeżeli użytkownik zdecydował się na włączenie automatycznych aktualizacji w ustawieniach swojego HomePoda, proces odbywa się automatycznie. Alternatywnie, można to zrobić ręcznie, korzystając z aplikacji Home na urządzeniach z systemem iOS.

W skrócie: Najnowsza aktualizacja oprogramowania dla HomePod i HomePod mini wprowadza szereg znaczących innowacji, które mają na celu zwiększenie funkcjonalności i komfortu użytkowania tych inteligentnych głośników. Jeżeli jesteście użytkownikami tych urządzeń, warto zaktualizować oprogramowanie i skorzystać z nowych możliwości.

Co sądzicie o tych nowościach? Czy wykonaliście już aktualizację swoich głośników? Dajcie tradycyjnie znać w komentarzach! Tradycyjnie zapraszamy was także do przeglądania innych wpisów na temat nowych systemów, które zostały wydane w dniu dzisiejszym. Jest co czytać!

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 124

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top