Apple uruchomiło program wymiany zasilacza z wtyczką do gniazda ściennego polecane, ciekawostki wadliwy zasilacz, program wymiany zasilacza z wtyczką do gniazda ściennego, program wymiany zasilacza Apple, jak wymienić zasilacz, jak sprawdzić zasilacz apple, jak sprawdzić czy mój zasilacz kwalifikuje się do wymiany, Apple  W dniu wczorajszym na jednej ze stron giganta z Cupertino pojawiła się informacja o tym, że firma uruchomiła program wymiany zasilacza z wtyczką do gniazda ściennego firmy Apple. Co to znaczy? macbook1 1300x700

Apple uruchomiło program wymiany zasilacza z wtyczką do gniazda ściennego

W dniu wczorajszym na jednej ze stron giganta z Cupertino pojawiła się informacja o tym, że firma uruchomiła program wymiany zasilacza z wtyczką do gniazda ściennego firmy Apple. Co to znaczy?

Firma ustaliła, że niektóre zasilacze z wtyczką do gniazda produkowane w latach 2003 – 2015 mogą działać nieprawidłowo, a dokładnie niektóre zasilacze z 2-bolcową wtyczką do gniazda ściennego firmy Apple, przeznaczone do użytku w Europie Kontynentalnej, Australii, Nowej Zelandii, Korei, Argentynie i Brazylii, mogą pęknąć, stwarzając ryzyko porażenia prądem elektrycznym w przypadku ich dotknięcia.

Co należy zrobić aby sprawdzić, czy Wasz zasilacz z wtyczką do gniazdka kwalifikuje się do wymiany?  Aby to zrobić należy porównać go z poniższymi zdjęciami.

Apple uruchomiło program wymiany zasilacza z wtyczką do gniazda ściennego polecane, ciekawostki wadliwy zasilacz, program wymiany zasilacza z wtyczką do gniazda ściennego, program wymiany zasilacza Apple, jak wymienić zasilacz, jak sprawdzić zasilacz apple, jak sprawdzić czy mój zasilacz kwalifikuje się do wymiany, Apple  W dniu wczorajszym na jednej ze stron giganta z Cupertino pojawiła się informacja o tym, że firma uruchomiła program wymiany zasilacza z wtyczką do gniazda ściennego firmy Apple. Co to znaczy? Zrzut ekranu 2016 01 29 o 07.37.20

Jak widzicie powyżej zasilacz kwalifikujący się do wymiany ma 4 lub 5 znaków wewnątrz gniazda, a zasilacz prawidłowy ma napis EUR. Więcej na ten temat znajdziecie na stronie Apple – tutaj. Wymiana aparatu odbywa się oczywiście w autoryzowanych serwisach Apple.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top