Apple Watch 2 będzie cieńszy od poprzednika i zadebiutuje na tegorocznym WWDC16 polecane, ciekawostki wygląd apple watch 2, kiedy prezentacja apple watch 2, kiedy premiera apple watch 2, jaki będzie apple watch 2, Apple watch 2, Apple  Analityk Brian White pracujący dla Drexel Hamilton i specjalizujący się w tematyce Apple podzielił się swoimi oczekiwaniami wobec drugiej generacji urządzenia noszonego z Cupertino. AW3

Apple Watch 2 będzie cieńszy od poprzednika i zadebiutuje na tegorocznym WWDC16

Analityk Brian White pracujący dla Drexel Hamilton i specjalizujący się w tematyce Apple podzielił się swoimi oczekiwaniami wobec drugiej generacji urządzenia noszonego z Cupertino.

Zanim przejdziemy do zegarka stańmy na chwilę przy temacie podwójnego aparatu w iPhonie, ten komponent otrzyma tylko i wyłącznie 5,5 – calowy model. W tej kwestii pan White zgadza się z Ming Chi Kuo, który mówił o tym w zeszłym tygodniu.

Apple Watch 2 będzie cieńszy od poprzednika i zadebiutuje na tegorocznym WWDC16 polecane, ciekawostki wygląd apple watch 2, kiedy prezentacja apple watch 2, kiedy premiera apple watch 2, jaki będzie apple watch 2, Apple watch 2, Apple  Analityk Brian White pracujący dla Drexel Hamilton i specjalizujący się w tematyce Apple podzielił się swoimi oczekiwaniami wobec drugiej generacji urządzenia noszonego z Cupertino. iW3

Produkcja siódemki ma zacząć się w lipcu bieżącego roku, a kolejna generacja słuchawki pozwoli Apple wrócić na tron i poprawić wyniki sprzedaży. Warto nadmienić, że niedługo Apple pochwali się wynikami finansowymi za drugi kwartał tego roku.

Our meeting with a tech supply chain company highlighted a rough end to 2015 with significant forecast reductions from Apple; however, forecasts have been stable since then with 2Q:16 expected to be the trough. After a YoY sales decline in 1Q:16, our contact expects to return to growth in H2:2016. Production of parts of the iPhone 7 are expected to begin in July.

White twierdzi, że kolejna generacja Apple Watcha zadebiutuje na rynku w ciągu 2 – 3 miesięcy i będzie o 20 – 40% cieńsza od pierwowzoru. Sprzęt miałby zadebiutować między 13, a 17 czerwca, podczas WWDC.

Finally, we walked away with the sense that the Apple Watch refresh will not occur in September with the iPhone 7, but is more likely to occur within the next 2-3 months, and thus we believe an unveiling at WWDC in June makes sense. We believe Apple Watch 2 could be 20-40% thinner than the current Apple Watch.

Ostatnie przecieki wskazywały na marcową konferencję, ale tam zegarek w ogóle się nie pojawił, zamiast niego zobaczyliśmy iPhone’a SE i iPada Pro z ekranem o przekątnej 9,7?, ale wiele źródeł mówi, że AW2 zostanie pokazany we wrześniu. Warto przypomnieć, że pierwsza generacja została zaprezentowana we wrześniu 2014 roku, a do sprzedaży trafiła w kwietniu 2015.

Wiele źródeł potwierdza, że czerwiec może okazać się trafioną datą debiutu drugiej generacji, w końcu pod koniec ubiegłego roku Quanta Computer rozpoczęło produkcję małej ilości zegarków, a w styczniu bieżącego roku wzięli się za dostarczenie modeli testowych.

We wrześnie ubiegłego roku Timothy Arcuri stwierdził, że urządzenie pojawi się w połowie lub pod koniec 2016 roku i będzie cieńsze od obecnie sprzedawanego modelu. Podobno nowy model zostanie wyposażony w kamerkę FaceTime i wydajniejsze WiFi, poza nimi powinny pojawić się nowe paski i warianty kolorystyczne.

Mam wrażenie, że Apple poczeka z prezentacją do września, aby przedłużyć cykl życia obecnego modelu. Niektórzy dopiero zdecydowali się na zakup, więc to najbardziej logiczne wytłumaczenie, choć mogę się mylić. Biorąc to pod uwagę, letnia premiera odbyłaby się za szybko, a wydaje mi się, że 1,5 roku po debiucie pierwszego, powinien pojawić się kolejny.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry