Apple Watch nowej generacji może zostać wyposażony w funkcję monitorowania snu polecane, ciekawostki monitorowanie snu, Apple  Firma Apple rozpoczęła testowanie własnego modułu do monitorowania snu, który ma pojawić się w jednej z kolejnych generacji zegarka Apple Watch - donosi Bloomberg. Sen 1300x700

Apple Watch nowej generacji może zostać wyposażony w funkcję monitorowania snu

Firma Apple rozpoczęła testowanie własnego modułu do monitorowania snu, który ma pojawić się w jednej z kolejnych generacji zegarka Apple Watch – donosi Bloomberg.

Według dziennikarzy, Apple już rozpoczął testowanie funkcji. Według publikacji Bloomberg, jeśli ta technologia zostanie uznana za udaną, może być już wykorzystana w Apple Watch w roku 2020.

Apple Watch nowej generacji może zostać wyposażony w funkcję monitorowania snu polecane, ciekawostki monitorowanie snu, Apple  Firma Apple rozpoczęła testowanie własnego modułu do monitorowania snu, który ma pojawić się w jednej z kolejnych generacji zegarka Apple Watch - donosi Bloomberg. applewApple Watch nowej generacji może zostać wyposażony w funkcję monitorowania snu polecane, ciekawostki monitorowanie snu, Apple  Firma Apple rozpoczęła testowanie własnego modułu do monitorowania snu, który ma pojawić się w jednej z kolejnych generacji zegarka Apple Watch - donosi Bloomberg. applewatch2Apple Watch nowej generacji może zostać wyposażony w funkcję monitorowania snu polecane, ciekawostki monitorowanie snu, Apple  Firma Apple rozpoczęła testowanie własnego modułu do monitorowania snu, który ma pojawić się w jednej z kolejnych generacji zegarka Apple Watch - donosi Bloomberg. applewatch2

Reporterzy podkreślają również, że korzystanie z funkcji monitorowania snu w Apple Watch pozwoli amerykańskiej firmie utrzymać pozycję lidera w branży inteligentnych zegarków.

Podobna funkcja jest już w programie “Zdrowie?, ale zbiera ona informacje od aplikacji firm trzecich. Widać zatem, że Apple zdecydowało się i chce stworzyć własny system, który będzie analizował zachowania użytkowników podczas snu.

Dziennikarze są również przekonani, że użycie nowej technologii zmusi Apple do wydłużenia żywotności baterii inteligentnych zegarków.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top