Apple Watch pomógł uratować mężczyznę, pod którym załamał się lód polecane, ciekawostki emergency SOS, Apple Watch, Apple  Apple Watch kolejny raz pomógł uratować życie człowiek. Tym razem o wielkim szczęściu może mówić William Roger pod którym załamał się lód. AW 1

Apple Watch pomógł uratować mężczyznę, pod którym załamał się lód

Apple Watch kolejny raz pomógł uratować życie człowiek. Tym razem o wielkim szczęściu może mówić William Roger pod którym załamał się lód.

William Rogers jeździł na łyżwach na rzece Salmon Falls w Somersworth w stanie New Hampshire. Nagle załamał się pod nim lód i mężczyzna wpadł do lodowatej wody.

Apple Watch pomógł uratować mężczyznę, pod którym załamał się lód polecane, ciekawostki emergency SOS, Apple Watch, Apple  Apple Watch kolejny raz pomógł uratować życie człowiek. Tym razem o wielkim szczęściu może mówić William Roger pod którym załamał się lód. AppleWatch lod

Po kilku minutach bycia w wodzie z której nie mógł sam się wydostać przypomniał sobie, że ma na swoim nadgarstku Apple Watch, więc bez chwili zawahania uruchomił na nim tryb Emergency SOS. To wystarczyło, aby wezwać na miejsce odpowiednie służby. Ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia po blisko 5 minutach od wezwania i wyciągnęli całego i zdrowego Williama z lodowatej wody.

Jest to już kolejny przypadek w którym zegarek Apple ratuje człowieka.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry