applewatchultra

Apple Watch Ultra – zegarek dla fanów sportów ekstremalnych

Po prezentacji nowych zegarków Apple Watch Series 8 i Apple Watch SE, Apple przyszedł czas na trzeci model w ofercie smartwatchy. Apple Watch Ultra – zegarek dla fanów sportów ekstremalnych.

Nowy Apple Watch Ultra charakteryzuje się bardziej sportowym designem w porównaniu do Series 8, ponieważ jego ukierunkowanie jest wyraźnie skierowane do grupy docelowej osób uprawiających najbardziej ekstremalne sporty. Obudowa, wykonana w całości z tytanu, sięga 49 mm. Pożegnajcie się z zakrzywionym wyświetlaczem, który do tej pory widzieliśmy w jabłkowym zegarku, zastąpionym przez całkowicie płaski wyświetlacz, który powinien zapewnić lepszą odporność na wstrząsy. Ponadto wyświetlacz jest w stanie osiągnąć maksymalną jasność 2000 nitów, czyli około dwa razy więcej niż zwykły Apple Watch.

Apple Watch Ultra - zegarek dla fanów sportów ekstremalnych ciekawostki specyfikacja Apple Watch Ultra, ile kosztuje Apple Watch Ultra, cena Apple Watch Ultra, Apple Watch Ultra oficjalnie zaprezentowany, Apple Watch Ultra oficjalnie, Apple Watch Ultra  Po prezentacji nowych zegarków Apple Watch Series 8 i Apple Watch SE, Apple przyszedł czas na trzeci model w ofercie smartwatchy. Apple Watch Ultra - zegarek dla fanów sportów ekstremalnych. ultra01

Urządzenie posiada certyfikaty WR100 (nurkowanie do 40 metrów) i MIL-STD 810. Na bocznej ramce, oprócz większej cyfrowej korony, znajduje się przycisk “action”, służący do błyskawicznego przełączania się z jednego trybu treningowego na drugi. Dodatkowo, dzięki przyszłej aktualizacji, będzie w stanie automatycznie wykryć, kiedy zbliżysz się do ścieżki biegowej.

Biorąc pod uwagę, że jest to model wyraźnie dedykowany entuzjastom sportu, nie mogło zabraknąć w nim znacznej poprawy działania na baterii, która teraz gwarantuje do 36 godzin użytkowania w trybie normalnym i do 60 godzin w trybie ultra oszczędzania energii. Co więcej, będzie on dostępny tylko w wersji z łącznością komórkową.

Apple Watch Ultra - zegarek dla fanów sportów ekstremalnych ciekawostki specyfikacja Apple Watch Ultra, ile kosztuje Apple Watch Ultra, cena Apple Watch Ultra, Apple Watch Ultra oficjalnie zaprezentowany, Apple Watch Ultra oficjalnie, Apple Watch Ultra  Po prezentacji nowych zegarków Apple Watch Series 8 i Apple Watch SE, Apple przyszedł czas na trzeci model w ofercie smartwatchy. Apple Watch Ultra - zegarek dla fanów sportów ekstremalnych. applewatchultra

Oczywiście nie zabrakło też innowacji po stronie sprzętowej, faktycznie zarówno mikrofon, jak i głośniki zostały jeszcze bardziej ulepszone, podobnie jak dokładność GPS, która przewyższa dokładność jakiegokolwiek innego zegarka sportowego. Zintegrowano również 86-decybelową syrenę, zdolną do zaalarmowania innych osób o naszej pozycji w odległości do 180 metrów.

Nowością są również paski, a właściwie mamy teraz trzy nowe modele:

Apple Watch Ultra - zegarek dla fanów sportów ekstremalnych ciekawostki specyfikacja Apple Watch Ultra, ile kosztuje Apple Watch Ultra, cena Apple Watch Ultra, Apple Watch Ultra oficjalnie zaprezentowany, Apple Watch Ultra oficjalnie, Apple Watch Ultra  Po prezentacji nowych zegarków Apple Watch Series 8 i Apple Watch SE, Apple przyszedł czas na trzeci model w ofercie smartwatchy. Apple Watch Ultra - zegarek dla fanów sportów ekstremalnych. paski 1

  • Alpine Loop – pasek stworzony specjalnie dla eksploratorów
  • Ocean band – opcja stworzona dla osób uprawiających sporty wodne z dużą prędkością
  • Trail Loop – pasek stworzony dla sportowców, którzy potrzebują większej elastyczności.

Cena i dostępność

Apple Watch Ultra będzie dostępny w przedsprzedaży od dzisiaj w cenie 4799 zł. Wysyłka rozpocznie się 23 września. Ceny pozostałych zegarków poznacie klikając w link obok – Apple Watch Series 8, SE 2, Apple Watch Ultra – cena w Polsce.

Więcej na temat nowych produktów możecie przeczytać poniżej:

Co sądzicie o tym. modelu Apple Watch? Dajcie znać w komentarzach!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top