homepod

Apple wciąż pracuje nad urządzeniem, które połączy HomePod i Apple TV

Według Marka Gurmana z Bloomberga, Apple wciąż pracuje nad nowym produktem, który połączy głośnik HomePod i Apple TV z kamerą FaceTime.

W sekcji Q&A swojego najnowszego biuletynu Power On, Gurman powiedział, że uważa, iż nowy HomePod, który będzie połącznikiem głośnika i Apple TV pojawi się.

Już w zeszłym roku Gurman sugerował, że firma Apple pracuje nad urządzeniem, które będzie połączeniem Apple TV i głośnika HomePod, a dodatkowo będzie wyposażone w kamerę FaceTime do prowadzenia rozmów wideo. W kwietniu 2021 roku Gurman powiedział, że pozostałe funkcje urządzenia będą obejmować standardowe funkcje “Apple TV”, takie jak oglądanie filmów i granie w gry, a także funkcje inteligentnego głośnika, takie jak odtwarzanie muzyki i korzystanie z cyfrowego asystenta Apple Siri.

Apple wciąż pracuje nad urządzeniem, które połączy HomePod i Apple TV ciekawostki HomePod, Apple TV  Według Marka Gurmana z Bloomberga, Apple wciąż pracuje nad nowym produktem, który połączy głośnik HomePod i Apple TV z kamerą FaceTime. homepod

Firma Apple wstrzymała produkcję swojego wysokiej klasy głośnika HomePod w marcu 2021 roku, ale wiele osób wciąż zastanawia się, czy firma kiedykolwiek wypuści jego następcę. HomePod mini, mniejsza wersja głośnika HomePod wprowadzona na rynek w 2020 roku, cieszy się znacznie większą popularnością ze względu na niższą cenę.

Z tego powodu nie byłoby zaskoczeniem, gdyby firma Apple w końcu wprowadziła na rynek kolejną wersję głośnika HomePod mini z nowymi funkcjami. Na razie nie wiadomo jednak, jak będzie wyglądać urządzenie, które połączy w sobie kamerę FaceTime, głośnik HomePod i Apple TV.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top