Apple wprowadziło do sprzedaży 16-calowego MacBooka Pro z nową klawiaturą polecane, ciekawostki Specyfikacja, macbook 16-cali, cena, Apple  Plotki zostały potwierdzone. Apple wreszcie wprowadziło do swojej oferty nowego MacBooka Pro, o przekątnej 16 cali. MacBook16

Apple wprowadziło do sprzedaży 16-calowego MacBooka Pro z nową klawiaturą

Plotki zostały potwierdzone. Apple wreszcie wprowadziło do swojej oferty nowego MacBooka Pro, o przekątnej 16 cali.

Nowy produkt jest o 80% szybszy niż zeszłoroczny MacBook Pro 15 dzięki nowemu 8-rdzeniowemu procesorowi o częstotliwości do 5 GHz. W najnowszym laptopie możliwe jest umieszczenie do 64 GB pamięci RAM, a także kart graficznych z pamięcią do 8 GB.

Ponadto nowość została wyposażona w nową Magic Keyboard z mechanizmem nożycowym dla większej niezawodności. Skok klucza wynosi tylko 1 mm. Laptop otrzymał 6 głośników z ulepszonym dźwiękiem, pasek Touch Bar, osobny przycisk Touch ID i ESC, a także układ T2.

Apple wprowadziło do sprzedaży 16-calowego MacBooka Pro z nową klawiaturą polecane, ciekawostki Specyfikacja, macbook 16-cali, cena, Apple  Plotki zostały potwierdzone. Apple wreszcie wprowadziło do swojej oferty nowego MacBooka Pro, o przekątnej 16 cali. MacBook16 1 479x350

Nowy MacBook Pro ma wyświetlacz Retina o maksymalnej jasności 500 cd/m? i rozdzielczości 3072 × 1920 pikseli, gęstości pikseli – 226 ppi.

Zaawansowana konstrukcja wentylatora obejmuje powiększoną chłodnicę z wydłużonymi łopatkami i dużymi otworami wentylacyjnymi. Doprowadziło to do zwiększenia przepływu powietrza o 28% co pozwala na znacznie większe rozpraszanie ciepła niż wcześniej. Urządzenie można kupić z dyskiem SSD od 512 GB do 8 TB.

Nowego 16-calowego MacBooka Pro możecie zakupić od wczoraj w Apple Store Online. Podstawowa wersja kosztuje 11 999 zł. Pełną specyfikację znajdziecie na stronie Apple – tutaj. Na ten moment czas wysyłki wynosi 3-5 dni roboczych.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry