Apple wyda okulary z ekranami 8K ciekawostki zestaw VR Apple, zestaw vr 8k, okulary Apple  Li Nan, współzałożyciel i były wiceprezes Meizu, podzielił się ekskluzywnymi szczegółami na temat długo oczekiwanego produktu Apple. Li Nan powiedział, że producent iPhone'a pracuje nad nowym zestawem słuchawkowym VR/AR z ekranami 8K. zestaw 1300x700

Apple wyda okulary z ekranami 8K

Li Nan, współzałożyciel i były wiceprezes Meizu, podzielił się ekskluzywnymi szczegółami na temat długo oczekiwanego produktu Apple. Li Nan powiedział, że producent iPhone’a pracuje nad nowym zestawem słuchawkowym VR/AR z ekranami 8K.

Były szef chińskiego producenta smartfonów podzielił się informacją na swojej stronie Weibo:

„Jeśli nadal masz wątpliwości co do Metaverse, to ta wiadomość jest dla Ciebie. Apple wypuści okulary z ekranami 8K.”

Jest to zgodne z wcześniejszymi przeciekami, które mówiły, że Apple pracuje nad swoim pierwszym w historii zestawem VR. W sieci mówi się, jeśli zestaw zostanie wprowadzony na rynek jeszcze w tym roku, to będzie dostępny w bardzo ograniczonej ilości. Firma ma zwiększyć produkcję gadżetu dopiero w przyszłym roku.

Apple wyda okulary z ekranami 8K ciekawostki zestaw VR Apple, zestaw vr 8k, okulary Apple  Li Nan, współzałożyciel i były wiceprezes Meizu, podzielił się ekskluzywnymi szczegółami na temat długo oczekiwanego produktu Apple. Li Nan powiedział, że producent iPhone'a pracuje nad nowym zestawem słuchawkowym VR/AR z ekranami 8K. zestawAR

Znany analityk Ming-Chi Kuo z TF International Securities twierdzi , że przyszły zestaw słuchawkowy firmy będzie korzystał z tego samego 96-watowego zasilacza USB-C, co 14-calowy MacBook Pro. Urządzenie otrzyma dwa układy jednoukładowe i wyprzedzi konkurencję o dwa do trzech lat pod względem mocy obliczeniowej.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top