ipadpro

Apple wypuści gigantycznego iPada

W 2015 roku Apple zaskoczyło swoich fanów wprowadzając nowy, duży bo ad 12-calowy model iPada – iPad Pro. Sytuacja może się powtórzyć.

Jak wspomnieliśmy na wstępie oprócz częstotliwości odświeżania ekranu na poziomie 120 Hz, urządzenie imponowało wielkością swojego wyświetlacza. Był to pierwszy 12-calowy tablet korporacji Apple. Czas jednak mijał i teraz wielu z nas przyzwyczaiło się do tak dużej obudowy. Dlatego Apple uznało, że czas na kolejną niespodziankę.

Apple wypuści gigantycznego iPada ciekawostki iPad, 16-calowy ipad, 16 calowy iPad pro  W 2015 roku Apple zaskoczyło swoich fanów wprowadzając nowy, duży bo ad 12-calowy model iPada - iPad Pro. Sytuacja może się powtórzyć. ipadPro 1

Według internetowych informatorów, firma z Cupertino aktywnie pracuje nad nowym modelem iPada. Dokładna nazwa urządzenia nie jest znana, ale wiadomo już, że otrzyma ono gigantyczny, 16-calowy wyświetlacz. Dla porównania, największy laptop tej marki – MacBook Pro 16″ ma taki sam wyświetlacz.

Zdaniem ekspertów, wypuszczając takiego iPada, korporacja Apple “jeszcze bardziej zatrze granicę między iPadem a MacBookiem”. Jednocześnie biorąc pod uwagę, że wcześniejsze źródła również informowały o przeniesieniu okrojonego macOS na iPada Pro, wydaje się dość logiczne, że pojawi się urządzenie z dużym ekranem.

Premiera nowego tabletu powinna nastąpić w trzecim kwartale 2023 roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top