iPhone 2023

Apple wypuści pierwszego iPhone’a z peryskopowym teleobiektywem w 2023 roku

Apple zaprezentuje pierwszego iPhone’a z peryskopowym teleobiektywem w 2023 roku. Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo opowiedział o tym w nowej nocie analitycznej.

Co ciekawe, Kuo wcześniej mówił o wprowadzeniu peryskopu w modelach iPhone’a z 2022 roku, ale teraz spodziewa się wprowadzenia nowych modułów aparatu w 2023 roku. Oprócz prognoz dotyczących technologii soczewek peryskopowych, które pojawią się dopiero za 2 lata, Kuo podzielił się szczegółami dotyczącymi iPhone’a 13 i jego następcy.

Apple wypuści pierwszego iPhone'a z peryskopowym teleobiektywem w 2023 roku polecane, ciekawostki iPhone 2023, iPhone 13s, Apple  Apple zaprezentuje pierwszego iPhone'a z peryskopowym teleobiektywem w 2023 roku. Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo opowiedział o tym w nowej nocie analitycznej. iPhoneX face id

Analityk uważa, że ??iPhone’y 2021 roku otrzymają nowy nadajnik Face ID, który zamiast szkła będzie wykonany z tworzywa sztucznego. Nie jest jeszcze jasne, jak wpłynie to na jakość iPhone’a i na ile obniży koszty produkcji.

Do tego iPhone 13 Pro i Pro Max dostaną 6-elementowe teleobiektywy zamiast 5-elementowych, a w modelach 2022 Apple przejdzie na 7-elementowe.

Kuo powiedział również, że w iPhone, które pojawią się w 2022 roku Apple użyje nowej jednoczęściowej konstrukcji obiektywu, która zmniejszy rozmiar modułu przedniego aparatu.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top