OneTech09.03.2021
Apple wypuści pierwszego iPhone’a z peryskopowym teleobiektywem w 2023 roku

Apple zaprezentuje pierwszego iPhone’a z peryskopowym teleobiektywem w 2023 roku. Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo opowiedział o tym w nowej nocie analitycznej.

Co ciekawe, Kuo wcześniej mówił o wprowadzeniu peryskopu w modelach iPhone’a z 2022 roku, ale teraz spodziewa się wprowadzenia nowych modułów aparatu w 2023 roku. Oprócz prognoz dotyczących technologii soczewek peryskopowych, które pojawią się dopiero za 2 lata, Kuo podzielił się szczegółami dotyczącymi iPhone’a 13 i jego następcy.

Analityk uważa, że ​​iPhone’y 2021 roku otrzymają nowy nadajnik Face ID, który zamiast szkła będzie wykonany z tworzywa sztucznego. Nie jest jeszcze jasne, jak wpłynie to na jakość iPhone’a i na ile obniży koszty produkcji.

Do tego iPhone 13 Pro i Pro Max dostaną 6-elementowe teleobiektywy zamiast 5-elementowych, a w modelach 2022 Apple przejdzie na 7-elementowe.

Kuo powiedział również, że w iPhone, które pojawią się w 2022 roku Apple użyje nowej jednoczęściowej konstrukcji obiektywu, która zmniejszy rozmiar modułu przedniego aparatu.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl