monterey

Apple wypuściło macOS Monterey 14.2 dla komputerów Mac M2

Firma Apple udostępniła nową wersję systemu macOS Monterey 12.4 przeznaczoną dla nowych komputerów Mac z układami M2.

Nowe uaktualnienie ma numer 21F2092 i jest ograniczone do nowych maszyn, a więc nie będzie dostępne na innych komputerach Mac.

Apple wypuściło macOS Monterey 14.2 dla komputerów Mac M2 ciekawostki Update, macOS Monterey 14.2, macbook m2, Aktualizacja  Firma Apple udostępniła nową wersję systemu macOS Monterey 12.4 przeznaczoną dla nowych komputerów Mac z układami M2. monterey

Aktualizację macOS Monterey można pobrać na wszystkich komputerach Mac M2 za pomocą sekcji Aktualizacja oprogramowania w Preferencjach systemowych. W tej chwili żaden klient nie ma jeszcze Maca M2. Urządzenia z nowym procesorem będzie można zamawiać w przedsprzedaży już dziś od godziny 14, a na półki sklepowe komputery trafią w piątek 24 czerwca. Firma Apple nie ogłosiła jeszcze daty wprowadzenia MacBooka Air M2 na rynek.

W pierwotnej wersji systemu macOS Monterey 12.4 firma Apple dodała obsługę nowego oprogramowania sprzętowego Studio Display 15.5, zaktualizowała aplikację Podcasty i udostępniła funkcję Uniwersalne sterowanie w wersji stabilnej.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry