iOS 15.1 RC

Apple wypuszcza iOS 15.1 Release Candidate – co nowego?

Dobre wieści dla deweloperów. Właśnie w menu Uaktualnienia w Waszych iUrządzeniach pojawiła się najprawdopodobniej finalna wersja iOS 15.1 oraz iPadOS 15.1. Co nowego? Poniżej lista zmian.

Release Candidate (dawne Golden Master) to naprawdpodpoobnbiej finalna wersja systemu , która już w przyszłym tygodniu trafi do wszystkich użytkowników.

iPadOS 15.1 RC / iOS 15.1 RC – co nowego? Lista zmian

Apple wypuszcza iOS 15.1 Release Candidate - co nowego? ciekawostki Update, release Candidate, iPadOS 15.1 RC, iOS 15.1 RC, co nowego w iOS 15.1 RC, Apple, Aktualizacja  Dobre wieści dla deweloperów. Właśnie w menu Uaktualnienia w Waszych iUrządzeniach pojawiła się najprawdopodobniej finalna wersja iOS 15.1 oraz iPadOS 15.1. Co nowego? Poniżej lista zmian. iOS13 1 1

  • poprawki błędów

Niestety z informacji jakie pojawiły się w oficjalnej lista zmian wynika, że ta testowa w porównaniu do poprzedniej wersji skupia się jedynie na poprawkach błędów. Nie znajdziecie w niej żadnych wizualnych zmian, ale oczywiście gdy podczas przeglądania systemu znajdziemy coś o czym warto wspomnieć, to dodamy to do powyższej listy.

Finalna wersja trafi do wszystkich użytkowników w przyszłym tygodniu. Gdy tylko to nastąpi damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top