homepodmini 1

HomePod Mini w nowych kolorach

Podczas wydarzenia „ Unleashed ” firma Apple ogłosiła trzy nowe kolory dla swojego HomePod Mini. Nowe kolory uzupełniają oryginalną czerń i biel.

HomePod mini został odnowiony, aby lepiej zintegrować się z otoczeniem domowym. Apple oficjalnie ogłosiło, że jego domowy głośnik ze zintegrowanym Siri będzie również dostępny w kolorach niebieskim, pomarańczowym i żółtym, które są dodawane do bardziej tradycyjnej czerni i bieli. To sprawia, że ​​linia HomePod jest idealna do integracji z większością domów i biur.

HomePod Mini w nowych kolorach ciekawostki nowe kolory homepod mini, homepod mini, apple home pod mini  Podczas wydarzenia „ Unleashed ” firma Apple ogłosiła trzy nowe kolory dla swojego HomePod Mini. Nowe kolory uzupełniają oryginalną czerń i biel. homepodmini01

Funkcje, które rozsławiły HomePod, nie zmieniają się: dźwięk 360 stopni, możliwość integracji z aplikacją Home oraz z innymi HomePods w celu rozpowszechniania dźwięku stereo, w taki sposób, aby kapilarnie wypełniać środowiska domowe. Integracja z urządzeniem odbywa się głosowo poprzez Siri lub za pomocą dotykowej powierzchni sterującej znajdującej się na górze urządzenia.

Nowe, kolorowe HomePody MIni mają trafić do sprzedaży w listopadzie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry