AirTag

Apple wypuszcza nowe oprogramowanie dla AirTag i ulepsza ochronę przed śledzeniem

W nowej wersji oprogramowania AirTag, firma z Cupertino zwiększyła środki mające na celu zapobieganie prześladowaniu i zdalnej kontroli.

Jak wszyscy wiemy, jeśli AirTag, który nie jest nasz, a porusza się z nami, wyśle powiadomienie ostrzegawcze na naszego iPhone?a. Jest też alarm dźwiękowy, który usłyszą osoby nie mające urządzenia z nagryzionym jabłkiem. Początkowo alarm uruchamiał się po trzech dniach od odłączenia od sparowanego iPhone’a, co wzbudziło pewne kontrowersje. Firma z Cupertino postanowiła więc drastycznie skrócić ten przedział czasowy, wprowadzając nową aktualizację oprogramowania układowego AirTag.

Apple wypuszcza nowe oprogramowanie dla AirTag i ulepsza ochronę przed śledzeniem ciekawostki lokalizator Apple, aktualizacja oprogramowania, AirTag  W nowej wersji oprogramowania AirTag, firma z Cupertino zwiększyła środki mające na celu zapobieganie prześladowaniu i zdalnej kontroli. AirTag 4

Wraz z nową aktualizacją ramy czasowe zostały zmienione na zakres od 8 do 24 godzin, z losową aktywacją w tym przedziale czasowym. Firma z Cupertino pracuje również nad konkretną aplikacją na systemy Android, mającą na celu wysyłanie powiadomień do użytkownika tymi samymi metodami, co na iPhone. Na aplikację trzeba będzie jednak jeszcze trochę poczekać.

Jeśli chodzi o aktualizację, to AirTag zaktualizuje się automatycznie, gdy tylko będzie blisko iPhone?a właściciela.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top