Apple zaprasza na specjalne wydarzenie związane z Apple Music polecane, ciekawostki konferencja, Apple music, Apple  Apple udostępniło w swoim serwisie muzycznym zaproszenie na specjalne wydarzenie Apple Music, które odbędzie się dziś, czyli 7 czerwca, po keynote otwierającym tegoroczne WWDC21. AppleMusic 1

Apple zaprasza na specjalne wydarzenie związane z Apple Music

Apple udostępniło w swoim serwisie muzycznym zaproszenie na specjalne wydarzenie Apple Music, które odbędzie się dziś, czyli 7 czerwca, po keynote otwierającym tegoroczne WWDC21.

W zaproszeniu podano jedynie, że wydarzenie jest związane z dźwiękiem przestrzennym w Apple Music.

Apple zaprasza na specjalne wydarzenie związane z Apple Music polecane, ciekawostki konferencja, Apple music, Apple  Apple udostępniło w swoim serwisie muzycznym zaproszenie na specjalne wydarzenie Apple Music, które odbędzie się dziś, czyli 7 czerwca, po keynote otwierającym tegoroczne WWDC21. zaproszenie

Firma prawdopodobnie w końcu oficjalnie ogłosi najnowsze słuchawki Beats Studio Buds lub nowe AirPods o których w sieci mówi się już od kilku dobrych miesięcy.

Przypominamy, że konferencja WWDC 2021 na której Apple zaprezentuje najnowsze systemy rozpoczyna się już dziś o godzinie 19:00, a prezentacja Apple Music odbędzie się dwie godziny później czyli o godzinie 22:00.

Pamiętajcie aby być dziś wieczorem z nami. Postaramy się jako jedni z pierwszych przedstawić Wam najważniejsze zmiany i nowości, a także polskie screeny z systemów iOS 15 i iPadOS 15.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry