Apple zarejestrowało nowego MacBooka polecane, ciekawostki Apple  Apple zarejestrowało nowego MacBooka pod numerem A2289 w Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej. Komputer jest opisany jako przenośny komputer Mac z systemem macOS Catalina. Macbook Pro

Apple zarejestrowało nowego MacBooka

Apple zarejestrowało nowego MacBooka pod numerem A2289 w Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej. Komputer jest opisany jako przenośny komputer Mac z systemem macOS Catalina.

Według plotek, Apple pracuje nad 13-calowym MacBookiem Pro z klawiaturą nożycową. Klawiatura ta została użyta juz w 16-calowym MacBooku Pro.

Apple zarejestrowało nowego MacBooka polecane, ciekawostki Apple  Apple zarejestrowało nowego MacBooka pod numerem A2289 w Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej. Komputer jest opisany jako przenośny komputer Mac z systemem macOS Catalina. eec january 2020

Nowe urządzenie według plotek ma pojawić się w sprzedaży w pierwszym kwartale 2020 roku. Zatem nie pozostaje nam nic innego jak czekać. Wprowadzenie nowego Macbooka do oferty zostanie tak jak w przypadku innych urządzeń ogłoszone w specjalnym komunikacie prasowym.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry